Півфінал конкурсу „Снігова королева ESTEL – 2017”

На базі Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету відбувся півфінал конкурсу перукарського мистецтва „Снігова королева ESTEL – 2017”.

Організатором конкурсу, який проводиться вже шостий рік поспіль, виступає ТОВ „Естель Professional”. Цьогоріч учасниками стали вісімнадцять вихованців навчального закладу.
Згідно з вимогами до конкурсної роботи учні з професії перукар (перукар-модельєр) створювали ексклюзивний фантазійний образ снігової королеви за напрямом молодіжна субкультура „ГЛАМУР”. Учасники працювали над створенням цілісного сучасного авторського образу, який повинен був гармонійно поєднувати зачіску, макіяж, костюм, аксесуари.
Членам журі важко було вибрати кращу роботу, адже всі конкурсанти продемонстрували високий професійний рівень, творчість та безмежну фантазію. Та все ж переможцями стали:
І місце – Діана Макареня (майстер виробничого навчання Татарінова А.П.);
ІІ місце – Вікторія Гаврилко (майстер виробничого навчання Новак Н.І.);
ІІІ місце – Надія Діянич (майстер виробничого навчання Павкевич М.І.).
Голова журі, Львівський експерт-губернатор Надія Семенець, вручила дипломи переможцям та учасникам конкурсу. Усі конкурсанти отримали подарунки від торгової марки „ESTEL”.
Вітаємо учнів та педагогічних працівників з успішним завершенням півфіналу, бажаємо творчої наснаги в професійній діяльності, а Діані Макареня здобути перемогу у фіналі конкурсу, який проходитиме 06.12.2017 року в м. Київ.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області