VII Всеукраїнський дитячий фестиваль „Україна – сад”

 

zoenc 1

Нещодавно Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів Всеукраїнський дитячий фестиваль „Україна – сад”, в якому взяли участь юні дослідники в галузі садівництва.

Закарпатську область представляли: Сливка Даніела, учениця 11 класу Сторожницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради, Попович Руслан, учень 8 класу Широківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради, та Дубровка Даніелла, учениця 8 класу Буштинської гімназії-інтернату гуманітарного профілю І – ІІІ ступенів Буштинської селищної ради Тячівського району.
У рамках Фестивалю було проведено:
- презентація виставки досягнень творчих учнівських об’єднань садівничого профілю;
- захист науково-дослідницьких робіт у секціях: „Дослідницька робота в ягідниках”, „Дослідницька робота в плодовому саду”, „Дослідницька робота у плодово-ягідному розсаднику”;
- обмін досвідом роботи.
Відбулась науково-практична конференція дослідницько-виробничої діяльності у садівництві, на якій учасники фестивалю презентували свої науково-дослідницькі та практичні роботи. Попович Руслан представив свою дослідницьку роботу „Вплив позакореневого підживлення на врожайність смородини червоної” та посів ІІ місце.
В останній день фестивалю „Україна – сад”відбулася трудова акція „День саду”. Юні садівники висадили дерева на території Національного еколого-натуралістичного центру.
Авторитетне журі визначило кращих конкурсантів в галузі дослідництва та нагородило за змістовність і привабливість виставкової експозиції.
Команда від Закарпатської області була нагороджена грамотою за І місце на виставці-презентації досягнень творчих учнівських об’єднань садівничого профілю за вагомий внесок у розвиток юннатівського садівництва та активну участь під час Всеукраїнського дитячого фестивалю „Україна – сад”.
У рамках культурної програми юннати відвідали київський муніципальний театр опери та балету для дітей та юнацтва, де подивились прем’єру вистави „Жив собі пес”. Побували на набережній Дніпра, прогулялися історичними та видатними місцями Києва.

Олександра Токарєва,
методист відділу біології
та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

zoenc 4