Вітаємо Боднарюк Людмилу Степанівну!

img-5922-29.09.2017

За перемогу у всеукраїнському конкурсі „Учитель року – 2017” у номінації „Музичне мистецтво” напередодні професійного свята – Дня працівників освіти – 28 вересня Президент України Петро Порошенко нагородив почесним званням „Заслужений учитель України” Боднарюк Людмилу Степанівну, учителя музичного мистецтва, мистецтва, художньої культури Виноградівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 8 Виноградівської районної ради Закарпатської області.

29 вересня Міністр Лілія Гриневич зустрілася із переможцями всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2017” та запросила їх до розмови. Насамперед йшлося про ухвалений Закон України „Про освіту” та впровадження реформи Нова українська школа, яка передбачає не тільки новий зміст, а й методи навчання. Учителі з Міністром обговорили оновлення навчальних програм, упровадження дванадцятирічної освіти й профільної школи, особливості STEM та інклюзивної освіти, питання довіри до школи, зокрема з боку батьків.
Адже всі розуміють, що без учителя ці ідеї можуть залишитися на папері, навіть за наявності нових стандартів та підручників. Міністр освіти запросила всіх до команди реформування шкільної освіти, окремо зупинилася на вдосконаленні організації конкурсу „Учитель року”. Наприклад, учителі запропонували не оприлюднювати відеоматеріали конкурсних випробувань до завершення конкурсу. Це, на їхню думку, має забезпечити об’єктивність оцінювання та рівні умови для кожного з конкурсантів. Також обговорили особливості нового конкурсного випробування „Експертиза підручника”.
Учителі художньо-естетичних дисциплін області щиро вітають Людмилу Степанівну з перемогою, адже вона своєю плідною працею, силою духу, творчими думками звеличує свій Закарпатський край.

Марія Жабляк