Вітаємо наших освітян!

201709281343291034

28 вересня в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН" відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти. Представників дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів з усієї області з професійним святом привітав керівник краю Геннадій Москаль. Він також вручив педагогам премії та відзнаки.

Вчителька з Ужгорода – Вікторія Биркович, яка увійшла у п'ятірку кращих педагогів України за результатом національного конкурсу Global Teacher Prize Ukraine, отримала від Геннадія Москаля найвищу відзнаку Закарпатської облдержадміністрації "За заслуги перед Закарпаттям" (у народі – "Золотий ведмедик"). Також 18 освітянам, запропонованих педагогічними колективами у районах та містах області, керівник краю вручив педагогічну премію імені Августина Волошина, яка становить 5 тисяч гривень.  
Крім того, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяна Палько отримала нагрудний знак "Василь Сухомлинський" від Міністерства освіти, інформує прес-служба ОДА.

За матеріалами сайту http://prozahid.com