Обласна секція методистів ПТНЗ Закарпатської області

27.09

„Сучасні форми методичної роботи з педагогічними кадрами в ПТНЗ” – такою була тема засідання обласної секції методистів ПТНЗ, що пройшла 26 вересня на базі НМЦ ПТО.

У ході зустрічі розкривалися важливі питання організації методичної роботи в новому навчальному році, говорилося про заходи з реалізації єдиної методичної проблеми НМЦ ПТО в контексті пріоритетних напрямів розвитку та забезпечення належної якості професійно-технічної освіти на 2017/2018 навчальний рік.
Директор НМЦ ПТО Слюсарєва О.В. зупинилася на ролі методиста в організації роботи педагогічних працівників ПТНЗ із упровадження державних стандартів ПТО на основі компетентнісного підходу, створення ними навчально-плануючої документації.
Із міжнародним досвідом упровадження елементів дуальної форми навчання у навчально-виробничий процес ПТНЗ та першими кроками запровадження в області знайомив присутніх Маслюк І.Ф., методист НМЦ ПТО.
Керівник секції Ладижець І.М. зробила аналіз моніторингу методичної роботи ПТНЗ за 2016/2017 н. р. та накреслила основні напрями роботи обласної методичної служби на новий 2017/2018 н. р.
Також досвідом роботи з вивчення та популяризації результатів роботи педагогічних працівників у міжатестаційний період поділилася з колегами Гузинець Н.С., методист ДПТНЗ „Білківський професійний аграрний ліцей”.
На завершення секції прийнято рішення поновити роботу обласної Школи молодого педагога у зв’язку з оновленням кадрового складу методичної служби ПТНЗ області.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області