Удосконалення професійної компетентності

Trening

Враховуючи високий навчальний потенціал сучасних ІТ-технологій та темпи їх розвитку, що обумовлені безперервною розробкою і вдосконаленням апаратних та програмних засобів, освіта викладача потребує постійного вдосконалення, випередженого формування й розвитку його ІКТ-компетентності, інформаційної культури в цілому. Сьогодні викладач повинен вміти кваліфіковано вибирати та застосовувати саме ті технології, які повною мірою відповідають змісту й цілям вивчення конкретної дисципліни.

З метою ознайомлення педагогічних працівників із можливостями програмних засобів та онлайн-середовищ для створення навчальних, демонстраційних і дидактичних матеріалів 8 червня на базі Перечинського професійного ліцею відбувся навчальний тренінг „Удосконалення професійної компетентності педагогів ПТНЗ із використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет”. Захід проводила Н.М. Палош, завідувач інформаційно-аналітичного кабінету Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.
11 педагогічних працівників ліцею, серед яких майстри виробничого навчання та викладачі спеціальних дисциплін, взяли участь у ньому. Використовуючи онлайн-сервіси https://www.canva.com, https://cacoo.com та https://www.easel.ly для створення презентації, плакату, схеми та інфографіки, педагоги виконували практичні завдання.
Також учасники пройшли онлайн тестування на безкоштовному веб-ресурсі „Майстер-тест”, що дало можливість отримати інформацію про програмні продукти, які використовують у своїй педагогічній діяльності.
Завершенням заходу стане захист робіт та отримання сертифікатів про успішне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями та ресурсами мережі Інтернет.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області