Викладачі інформатики та інформаційних технологій ПТНЗ діляться досвідом роботи

xm

У грудні в режимі он-лайн відбулося засідання методичної секції викладачів інформатики та інформаційних технологій з теми „Використання хмарних технологій у навчальному процесі”.

Під час роботи учасники зібрання ділилися досвідом упровадження ефективних освітніх і педагогічних технологій на уроках інформатики та інформаційних технологій.
Про хмарні технології в освіті, їх переваги, послуги, медіасервіси розповів учасникам вебінару викладач ДПТНЗ „Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича” Мушніков О.В.
Педагоги цікаво презентували сучасні методи та прийоми роботи на уроках, що сприяють формуванню інформативних компетентностей та забезпечують умови для їх самореалізації, а саме:
 – використання навчальних матеріалів на предметному Google-сайті „INFORMATICS” (Пилип М.М., викладач ВПУ №34 м. Виноградів);
 – застосування технології інтелект-карт у навчальному процесі, хмарного сервісу GoogleDisk, зокрема MindMup (Тидір М.В., викладач Ужгородського ВПУ ТТХ);
 – використання Google Диску та його можливостей при вивченні інформатики та інформаційних технологій (Гніненко В.О., викладач ДНЗ „Ужгородський центр ПТО”; Рубець О.М., викладач Міжгірського професійного ліцею; Кость Н.С., викладач Тячівського професійного ліцею).
Під час засідання присутніх ознайомлено з новими нормативними документами, що регламентують діяльність викладачів інформатики в поточному навчальному році, опрацьовано методичні рекомендації щодо викладання інформатики, зміст яких довела методист НМЦ ПТО Вайда С.В.
Разом із запланованими піднімались також інші питання.
Зокрема, Палош Н.М., завідувач інформаційно-аналітичного кабінету, інформувала про створення блогу викладача й електронної бази комплексно-методичного забезпечення з предметів „Інформатика” та „Інформаційні технології”.
Вайда С.В., куратор секції, підбила підсумки щодо участі та результативності учнівської молоді ПТНЗ у предметних олімпіадах з інформатики та інформаційних технологій, озвучила навчальні досягнення учнів із вказаних предметів та методичної діяльності викладачів (проведення відкритих уроків, активну участь у роботі обласних методичних секцій, творчих груп, їхню результативність).

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області