Новий український урок нової української школи нового українського вчителя

IMG 2199

У м. Берегові триває Всеукраїнський навчально-методичний семінар методистів іноземних мов обласних (міських) інститутів післядипломної педагогічної освіти «Іноземна мова як життєве вміння».
Другий день для учасників заходу розпочався з переїзду до Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Берегівської міської ради Закарпатської області. Адміністрація закладу радо зустріла гостей та презентувала основні напрями своєї діяльності. Учасники семінару відвідали пам’ятник Т.Г. Шевченку на території школи, відкриття якого було приурочено 25-й річниці Незалежності України.

Віолетта Македон, учитель Берегівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням англійської мови, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016», підготувала відкритий урок з англійської мови для учасників семінару. Перед уроком Олександр Шаленко, секретар Українського відділення Міжнародної асоціації учителів англійської мови як іноземної, провів настановчу нараду з педагогами, які були присутні на уроці, та ознайомив із картою спостережень, яка використовувалася під час аналізу уроку. Крім цього, Олександр Павлович провів своєрідний тренінг з педагогами, використовуючи тематичні завдання та анкети спостережень, та розповів про рамку безперервного фахового розвитку вчителів іноземної мови.
Урок учитель провела на високому рівні. Під час рефлексії над уроком присутні оцінили його як новий український урок нової української школи нового українського вчителя.
Робота учасників семінару продовжилася у секціях з англійської, німецької та французької мов. У роботі секцій взяли участь методисти різних компаній, представництв та видавництв, які ознайомили присутніх з новітніми он-лайн ресурсами, стандартами та методами навчання, застосуванням їх у роботі. В окремій секції працювали Оксана Коваленко, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, з методистами з іноземних мов районних/міських відділів/управлінь освіти.
Робота Всеукраїнського навчально-методичного семінару завершилася круглим столом та обговоренням стратегій Міністерства освіти і науки України щодо розвитку іншомовної освіти. Також увагу присутніх закцентовано на методичних рекомендаціях щодо навчання іноземних мов у початковій школі та розробці рамки безперервного фахового розвитку вчителів іноземної мови.

berehovo (3)

berehovo (4)

berehovo (5)