Всеукраїнська акція «ГОЛУБ МИРУ»

IMG 3787

МИР – це слово, яке сьогодні стало найактуальнішим у свідомості українців. 
Неоголошена війна змінила життя мільйонів громадян, зруйнувала міста та села, вигнавши із власних осель та змусивши стати переселенцями тисячі наших співвітчизників. Ще донедавна наші діти про війну знали з голубих екранів та книг, а сьогодні – це страшні реалії.

21 вересня на пл. Театральній м. Ужгорода відбулася флешмоб-акція в рамках Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб миру», присвяченої Міжнародному дню миру. В акції взяли участь працівники та слухачі курсів Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, представники Карпатського університету ім. Августина Волошина, Української Богословської Академії Карпатського університету, духовенство Карпатської єпархії УАПЦ і виконали три твори: «Молитва за Україну» (сл. О. Кониського, муз. О. Кошиця), «Ой, у лузі червона калина», «Україна» (сл. та муз. Т. Петриненка).
Учасники, які приєдналися до акції, внесли і свою маленьку частку у перемогу та відродження України. Навчаючи та виховуючи молоде покоління, освітяни змалечку прищеплюють любов до своєї країни, виховують почуття патріотизму та повагу до славних традицій пращурів.
Перехожі отримували листівки з молитвою та піснями та приєднувалися до акції.
Мирного неба вам, поважні краяни Закарпаття!

IMG 3807