Засідання методичної секції педагогічних працівників будівельного напряму ПТНЗ області

bud 1

На базі Міжгірського професійного ліцею 13 квітня відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників будівельних професій. У роботі секції взяли участь викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання з 6 професійно-технічних навчальних закладів області, з яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників відповідного напряму, методист НМЦ ПТО та керівництво ліцею.

На початку роботи секції директор навчального закладу В.Ю. Маринець коротко розповів учасникам зібрання про навчальний заклад, перспективи його діяльності та побажав плідної праці.
Під час роботи секції учасники відвідали відкритий урок виробничого навчання в групі ІІІ курсу (професія муляр, штукатур, лицювальник-плиточник) „Настилання підлоги керамічними плитками способом „шов у шов” (майстер виробничого навчання І.В. Касинець, після якого традиційно відбулося його обговорення.
Далі учасники секції взяли участь у семінарі „Оновлення комплексно-методичного забезпечення – шлях до покращення якості професійної підготовки учнів”.
Розпочався семінар із презентації викладача спецдисциплін Міжгірського професійного ліцею О.І. Боржавич, яка ознайомила присутніх зі своєю роботою в напрямку вдосконалення комплексно-методичного забезпечення спецдисциплін. Майстер виробничого навчання ДПТНЗ „Білківський професійний аграрний ліцей” Ю.І. Зейкан презентував електронну базу даних КМЗ з професії муляр. Викладач Хустського професійного ліцею О.І. Дякун розповіла про зміни в Державному стандарті професійно-технічної освіти з професії маляр, що буде впроваджуватись у навчальний процес із 2016/2017 н.р.
В умовах сучасності дуже швидкими темпами здійснюється вдосконалення інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що надало відповідний поштовх до їх використання педагогами, адже традиційні технології та засоби навчання не відповідають сучасним вимогам стрімкого розвитку науково-технічного прогресу. Це спонукає викладачів до впровадження інноваційних методів навчання та використання й адаптування їх у навчальний процес.
Присутні мали змогу ознайомитися з можливостями використання хмарного середовища GOOGLE.
На завершення роботи секції учасники оглянули матеріально-технічну базу навчального закладу.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти
у Закарпатській області

bud 2