Герої, які житимуть вічно…

sv

Час не стоїть на місці. Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, які, не задумуючись, віддали своє життя за незалежність рідної країни та мирне небо. Події дворічної давності залишили у серцях тисячі українців невиліковну рану і нестерпний біль.

17 лютого на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася зустріч, де спогадами про події на Майдані поділився один з організаторів Революції Гідності на Закарпатті Юрій Світлик. Учасники зустрічі – заступники директорів шкіл з виховної роботи, слухачі курсів підвищення кваліфікації, слухали розповідь нашого земляка, активного громадського та політичного діяча.
Юрій Світлик наголосив, що революційні події перевернули спосіб мислення, життя, змінили не лише Україну, а й виважене і спокійне життя Європи. Усе суспільство в вічному боргу перед Героями. Кров, яка пролилася на Майдані, навчила нашу націю цінувати суверенітет та незалежність. Перемогу здобуто ціною сотні людських життів. „Вони дивляться сьогодні на нас із небес і ми повинні продовжити їхню справу і довести її до кінця” – наголосив Юрій Світлик.
Організатор революції розповів і про свою роботу під час буремних подій, згадав інших побратимів-краян, наголосивши, що лише злагоджені, рішучі та спільні дії учасників допомогли вистояти та перемогти.