Обласні змагання «Закарпатська Весна – 2015»

zakvesna15-1

В обласному центрі Закарпаття в місті Ужгороді протягом вихідних проходили традиційні щорічні обласні змагання «Закарпатська Весна – 2015» – чемпіонат області на коротких та скорочених дистанціях зі спортивного орієнтування.

Загалом у заході взяли участь 116 учасників, які представили 12 команд у різних вікових категоріях: Кам’яницької ЗОШ (СК Кам’яниця), ПАДІЮН Пригодницького клубу «Lynx», Хустської та Іршавської райСЮТур, Рокосівської ЗОШ, Ужгородської ЗОШ №20, Перечинської ЗОШ-інтернату, м. Ужгорода (КСО Максимум), НВК «УжЕЛ» м. Ужгорода, Мукачівський клуб «Товариш», команда «Смайлик» м. Ужгорода та «Непереможні» з с. Сторожниці.
Вже багато років поспіль з метою популяризації здорового способу життя серед учнів краю Закарпатський центр туризму у співпраці з управлінням молоді та спорту проводить чималу кількість заходів.
Перший день змагань проходив у лісовому масиві «Доманинці». Орієнтувальники змагалися на скорочених дистанціях.
Серед наймолодших учасників до 10 років переможцями стали Калчева Людмила з Мукачева та Вішколц Валентин-Крістіан з Ужгорода. У категорії до 12 років переможцями стали Цепурдей Катерина з Мукачева та Балог Артем (команда «Непереможні»). Серед юнаків переміг учень УСЗОШ №2 Василина Андрій з КСО «Максимум» та Дьякова Анна з Іршавської станції юних туристів. У юніорському класі відзначилися учениця Ужгородської ЗОШ №4 зі словацькою мовою навчання Гуснай Вероніка та мукачівець Сватко Артур з СК «Товариш». В основній групі до 35 років рівних не було Касьянову Олександру та Расчупкіній Ніні (СК «Товариш», Мукачево). Цікава боротьба відбувалася у ветеранських групах після 35 років, де переможцями стала сім’я Лозицьких Андрія та Світлани з Мукачева. У ветеранському класі після 55 років кращим виявився Давиденко Сергій (команда «Ужгородські аСи»).
Другого дня змагань орієнтувальники позмагатися на коротких дистанціях перемістилися до лісового масиву г. «Таршина», район Галагури, що поблизу пограничної застави.
Серед наймолодших учасників до 10 років переможцями стали Сватко Каріна з Мукачева та Кононов Денис з Ужгорода (КСО «Максимум»). До 12 років переможцями стали Лозицька Дарина з Мукачева та Лелітка Михайло з Іршавського району. Серед юнаків переміг учень УСЗОШ №2 Василина Андрій та учениця Ужгородської ЗОШ №3 Морозова Дар’я (представники КСО «Максимум»). В юніорському класі відзначилися учениця Кам’янецької ЗОШ Бобер Крістіна та Захаров Євген з пригодницького клубу Лінкс. В основній групі до 35 років перше місце завоював Французов Владислав з Мукачева, а серед жінок перемогу виборола Калинич Вікторія з ОДЮСШ Інвалідів. У групі після 35 років перемогу святкували мукачівці: Гришко Людмила та Французов Ігор – представники СК «Товариш», а у класі після 55 років кращим виявився Давиденко Сергій (команда «Ужгородські аСи» та Пачей Наталія – представниця Хустської райСЮТур.
Висловлюємо подяку Управлінню молоді і спорту Закарпатської облдержадміністрації за порозуміння та підтримку в розвитку неолімпійських видів спорту у нашому краї.
Команда Закарпатської області буде брати участь у чемпіонаті України серед юнаків, юніорів, дорослих зі спортивного орієнтування в місті Києві з 23 по 26 квітня.
Бажаємо вдалого виступу юним орієнтувальникам.

Оргкомітет змагань

zakvesna15-2

zakvesna15-3