Підбито підсумки півфіналу конкурсу „Снігова королева” з професії перукар (перукар-модельєр)

Нещодавно компанія „ESTEL professional” організувала свято краси і стилю – конкурс перукарського мистецтва „Снігова королева ESTEL – 2014”. У ньому беруть участь студенти 1-2 курсів вищих навчальних закладів та ПТНЗ України з професії перукар. Приємно зазначити, що серед інших учасників заходу є представники професійно-технічних навчальних закладів Закарпаття, де здійснюється підготовка з професії перукар (перукар-модельєр).

Це – 19 учнів із трьох ПТНЗ області: чотири учасники Хустського професійного ліцею сфери послуг та Державного навчального закладу „Мукачівський центр професійно-технічної освіти”, решта – Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету.
У наш час, коли стрімко розвивається індустрія краси – перукарське мистецтво, проблема підготовки працівників для сфери послуг, адаптованих до умов сучасного виробництва, набуває особливої актуальності. Йти в ногу з часом, володіти новими технологіями повинні, в першу чергу, викладачі та майстри виробничого навчання. З метою вивчення сучасних технологій, підвищення рівня професійної культури, набуття нових професійних компетенцій організовуються цільові курси, семінари, семінари-практикуми, майстер-класи.
Так, 27-28 жовтня в рамках оголошеного компанією „Естель Україна” конкурсу професійної майстерності з перукарського мистецтва проведено семінар з нових технологій фарбування на тему „Колористичний мікс”. Дев’ять майстрів виробничого навчання та викладачів перукарського профілю з трьох ПТНЗ області пройшли навчання на базі Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету.
27 жовтня технолог-експерт торгової марки ESTEL з міста Києва Кістеньова Дар′я провела теоретичне навчання з демонстрацією фарбування моделей. 28 жовтня майстри виробничого навчання та викладачі практично відпрацьовували теоретичний курс семінару.
Офіційний дистриб’ютор торгової марки „ESTEL Professional” у Закарпатській області Бурлака А.В. забезпечив учасників дводенного семінару професійними парфумерними матеріалами (палітрою фарб, перукарським приладдям та іншими препаратами).
Всі учасники семінару отримали сертифікати „КОЛОРИСТ ESTEL”.
6 листопада відбувся наступний етап заходу, в якому взяли участь 19 учнів перукарського профілю з трьох навчальних закладів професійно-технічної освіти області. Для учасників організовано семінар „Ексклюзивний блонд”, що складався з теоретичної та практичної частин. Під час теоретичної – майбутні перукарі ознайомилися з основами освітлення волосся, типами освітлюючих засобів та особливостями роботи з ними. Кожен учасник на практиці зміг застосувати набуті знання та навички: разом з технологами підібрати відповідні коктейлі та виконати фарбування моделей.
17 листопада підбито підсумки півфіналу конкурсу „Снігова королева – 2014” та проведено церемонію нагородження.
Учасники конкурсу створювали цілісний образ моделі, що поєднував усі складові образу: макіяж, костюм, зачіску, манікюр, аксесуари, типаж моделі відповідно до обраної номінації.
Журі визначило переможців у номінаціях – вечірній образ на довгому волоссі, плетіння, ексклюзивний фантазійний образ.
Хороші результати продемонстрували учні Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету, посівши призові (І-ІІІ місця) у номінаціях: вечірній образ на довгому волоссі та плетіння. Також відзначені учнівські роботи (ІІ-ІІІ місця) в номінації ексклюзивний фантазійний образ ДНЗ „Мукачівський центр професійно-технічної освіти” та Хустського професійного ліцею сфери послуг.
Переможцем Конкурсу визнано Семере Джесіку, ученицю Ужгородського вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету (майстер виробничого навчання Татарінова А.П.), яка посіла І місце, ставши володаркою ГРАН-ПРІ.
Конкурсантів нагороджено дипломами, сертифікатами та цінними подарунками.
Отож, вітаємо всіх учасників із успішним завершенням півфіналу конкурсу, бажаємо творчої наснаги в професійній діяльності, Джесіці Семере здобути перемогу в фіналі конкурсу, який проходитиме 3 грудня 2014 року в м. Києві, та головний приз – сертифікат на навчання у ESTEL Kiev Studio!!!

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Закарпатській області