Враження від проходження курсів

vidguk-kursantiv1

Не буває хорошого фахівця без того, щоб він не підвищував свій кваліфікаційний рівень через спеціальне навчання та самоосвіту. Таке навчання педагогічних кадрів відбувалося в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.
Із 5 по 23 травня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти проходили курси підвищення кваліфікації вчителів фізики та астрономії.


Під час проходження курсів ми поглибили свої знання з методики викладання фізики та астрономії, вивчали систему моніторингу якості знань учнів, форми, методи і прийоми інтерактивного навчання, ознайомилися з передовим педагогічним досвідом учителів щодо системи роботи з обдарованими дітьми, з можливостями й ефективністю використання ІКТ у процесі вивчення, дізналися про зміни, які відбудуться і плануються в проведенні ЗНО та ще багато нового. Прекрасний склад лекторів, які вільно володіли аудиторією (не лише викладаючи теоретичний матеріал, а й залучаючи вчителів до інтерактивної діяльності), актуальність розглянутих питань, доброзичлива атмосфера сприяли ефективності навчання, творчій співпраці.
Заняття проходили на високому професійному рівні з використанням комп'ютерних технологій та під керівництвом висококваліфікованих викладачів, які у спілкуванні виявилися дуже щирими та приємними людьми.
Цікавою і насиченою була робота конференції, де ми обмінювалися думками про викладання фізики та астрономії за новими програмами. Досвідчені колеги ділилися досвідом своєї роботи, вирішували проблемні ситуації, які часто трапляються на уроках, а на захисті випускних робіт кожнен із слухачів демонстрував майстер-клас .
Курси підвищення кваліфікації – це завжди оновлення знань, удосконалення, поштовх до професійного зростання. Ми, слухачі курсів, дійсно отримали стимул до самовдосконалення і самореалізації, бо, як зазначав К.Ушинський: «Учитель живе доти, доки вчиться».
Хочеться висловити подяку дирекції інституту за якісну організацію та проведення курсів, викладачам – за цікаві і змістовні лекції, а нашому керівникові, Людмилі Гайналій, методисту кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО, за гарні організаційні вміння і професіоналізм.
Хочеться подякувати і побажати:

Хай у Вашому житті не буде горя,
Хай сонце світить повсякчас!
Хай кожен день Ваш буде світлим!
А Ви...
А Ви не забувайте нас!
Н.Лукеча, учитель фізики та астрономії Страбичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району

vidguk-kursantiv2