Останній дзвоник лунає у школах краю

Сьогодні особливий і знаменний день… Закінчився рік навчальний. Рік, сповнений емоціями і переживаннями, розчаруваннями та радощами, труднощами та здобутками. Школа – це той прекрасний етап у житті кожного учня, який вносить у дитяче та юнацьке життя корективи, змінює його погляди, виточуючи чіткий і прекрасний контур – особистість.
У школах Закарпатського краю у цей день було гамірно і велелюдно. Для тисяч випускників сьогодні пролунав останній дзвоник. Квіти, сльози, сміх, щирі дитячі посмішки, теплі слова подяки вчителям, настанови та поради…

Молоді люди, які цьогоріч закінчують школу, налаштовані на щось особливе… У кожного щемить у серці, бо розуміє, що прощається з дитинством, безтурботливістю, учителями і шкільними друзями, легковажністю… Перші кроки у доросле життя, іспити, від яких залежить майбутнє навчання, і, звичайно, вибір: ким бути?
На юнаків і юнок, які сьогодні полишають тенета рідного закладу, випало нелегке випробовування: Майдан, який змінив їхній світогляд, переконання, розвинув почуття національної гідності, гордості за Державу та віру в сильну і незалежну Україну. Напружена ситуація на сході країни, неоголошена війна, смерті наших вояків та мирного населення. Та, незважаючи на страшні реалії, життя продовжується. Молоде покоління бере на свої юні плечі важку ношу – відбудувати Україну, відновити мир і спокій, створити процвітаючу державу.
Дорогі випускники! Останній дзвоник відкриває вам шлях у самостійне життя, сповнене перемог та поразок, труднощів і перепон, радості та переживань, становлення особистості, втілення задуманого, реалізації та здійснення мрій. Йдіть твердо і впевнено життєвим шляхом, учіться і здобувайте знання, адже розумні, освічені, ерудовані, високоінтелектуальні особистості – запорука успіху держави. Любіть Україну, вірте в її самостійність і незалежність. Мирного вам неба! У добру путь!

Останній дзвоник пролунав у Лінгвістичній гімназії ім. Т.Г.Шевченка м.Ужгорода

Останній дзвоник пролунав в Ужгородській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов