Анонси

Особливості чинних програм як перехідних у період підготовки до реформування біологічної освіти

bil18

Відповідно до плану роботи Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти 18.08.22 о 15.40 відбудеться обласний вебінар для вчителів біології ЗЗСО «Особливості чинних програм як перехідних у період підготовки до реформування біологічної освіти».

Всеукраїнська науково-практична конференція „Педагогіка партнерства: реалії та перспективи”

suhomln

11–12 жовтня 2022 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 104-й річниці від дня народження Василя Сухомлинського „Педагогіка партнерства: реалії та перспективи".

Про проведення обласного науково-практичного семінару для вчителів хімії

himia2

Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти інформує, що відповідно до плану роботи Інституту на 2022 рік 18 серпня о 13:00 буде проведено науково-практичний семінар (онлайн) для вчителів(викладачів) хімії ЗЗСО „Сучасні ґаджети та хмарні сервіси в освітньому процесі з хімії." Захід проводиться у співпраці з відділом освіти Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області.

Сертифікація-2022: додатковий етап реєстрації

Упродовж 9–15 серпня триватиме додатковий етап реєстрації, під час якого подати заяви зможуть усі охочі вчителі початкових класів, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи та мають стаж педагогічної роботи не менше двох років, незалежно від квоти в тій чи тій області.

Всеукраїнський науково-методичний семінар „Особливості впровадження модельних програм для учнів 5 класу Нової української школи”

apropan

10 серпня 2022 року об 11.00 буде проведено Всеукраїнський науково-методичний семінар „Особливості впровадження модельних програм для учнів 5 класу Нової української школи", а також презентовано підручники та посібники.
Для участі в семінарі запрошуються методисти та вчителі предметів духовно-морального спрямування.

Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти»

such-tend

З 17 до 19 серпня 2022 року Національний екологонатуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національною академією педагогічних наук України, Національною академією наук вищої освіти України, ГО «Спілка освітян України» проводить Всеукраїнську науково-педагогічну конференцію «Сучасні тенденції підвищення якості освіти».

Pre-Junior Online Program - знайомство школярів з IT

pre-junior

З чого має починатися знайомство школярів з IT? В ідеалі — з безкоштовної Pre-Junior Online Program, яка прямо зараз приймає заявки на участь в осінньому наборі. Перші самостійні кроки – це завжди важко. Але, з допомогою цієї програми, школярі 9-11 класів зможуть дізнатися від експертів EPAM найважливіше для вибору майбутньої професії.

1 серпня розпочнеться реєстрація вчителів для участі в сертифікації 2022

rejestracia-vchyteliv

Від 1 серпня вчителі початкових класів, які працюють на відповідній посаді за основним місцем роботи та мають стаж педагогічної роботи не менше двох років, зможуть зареєструватися для участі в сертифікації.

Про проведення лекторію з фінансової грамотності на онлайн платформі Школа з фінансової грамотності «Талан»

talan

Національний банк в рамках Школи з фінансової грамотності «Талан» ініціює проведення літнього лекторію з фінансової грамотності з 02 до 25 серпня 2022 року для вчителів закладів загальної середньої освіти, викладачів закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, студентів закладів вищої освіти (вебінари).