Дорогі наші жінки-освітяни!

f76-1600  

Весна прийшла. Пора цвітіння, краси, любові та кохання. Весна пробуджує у наших душах світле піднесення після тривалої зимової сплячки.
Життя йде вперед. Цей рік розпочався надзвичайно тривожно.
Усі ми пережили низку трагічних подій, які змінили наші погляди, норми життя та наше суспільство. Україна сьогодні інша.
Зважаючи на події у нашій країні, ми хочемо звернутися до прекрасної половини людства. Лише ваша любов, щирість та віра, відданість та самопожертва допоможуть збудувати нову сильну та прекрасну Україну. Ви – українки. Носіть гордо це прекрасне звання, живіть так, щоб вами гордилися нащадки, творіть на благо Вітчизни і вірте, що розквітне не лише природа, а й добробут, велич, краса, могутність України.
Сьогодні лише ваші прекрасні та щирі почуття, материнська любов та ласка, щирість та тепло сердець допоможуть об’єднати державу, відновити мир, спокій та перешкодити братовбивчій війні.
Споконвіку ЖІНКИ творили історію. Війни розпочиналися із-за їхньої краси, держави будувалися і руйнувалися задля їхньої втіхи, а великі воїни вбивали один одного заради миті насолоди. Сьогодні ВИ можете змінити хід історії. Тримайте свою прекрасну зброю напоготові і дійте рішуче. Змінюйте погляди чоловіків так, щоб Мир панував у світі, добробут у державі, а любов – у наших серцях.
Ви – Берегині домашнього вогнища та людської душі, напрочуд гарні жінки, чудові матері та справжні фахівці. Вірте у свої сили та вміння, творіть добро, плекайте віру у прекрасне майбутнє нашої великої держави – України. Майбутнє творимо МИ.