Школо, прощавай – школо, здрастуй!

 

У 674 загальноосвітніх школах Закарпаття прозвучали дзвоники, що сповістили про завершення навчального року. На святкові лінійки з цієї нагоди зібралися не тільки школярі та їхні вчителі, а й багато гостей: батьки, представники влади, громадських організацій. Цьогоріч 9,5 тисячі юнаків і дівчат отримали атестати про середню освіту. Для них прощальний дзвоник означає завершення шкільного етапу їхнього життя і початок дорослого, самостійного. Сьогодні вони слухають останні поради, настанови вчителів, вихователів, але вони вже там – у майбутньому. Там, де їм здобувати професію, підкоряти життєві вершини, реалізувати свої мрії та задуми. Але шкільні роки не забуваються ніколи. Їм завдячують здобутим знанням і вмінням, першим крокам самоствердження, громадянської зрілості.

Відвідали святкові лінійки і керівники краю. Голова облдержадміністрації О.Ледида, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту М.Кляп привітали випускників ЗОШ І-ІІІ ст. №6 м. Ужгорода. Очільник краю О.Ледида подарував освітянському колективові сертифікат на обладнання хімічного кабінету. Також він, який, до речі, сам колись закінчував цей заклад, пообіцяв з допомогою спонсорів відремонтувати спортивний зал.
Не залишилися без подарунків у Королевській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Виноградівського р-ну. Голова обласної ради І.Балога вручив учням і педагогам мультимедійний комплекс, а класним керівникам випускних 9 та 11 класів – цінні подарунки.
Школи прощаються зі своїми випускниками. Та вони вже готуються й до прийому першокласників. Їх буде 16 тисяч. Тож через належний час випускників буде майже вдвічі більше.