Міністерство освіти і науки України підписало договір з Adobe systems

Сторони здійснюватимуть співробітництво у галузі використання технологій, розвитку освіти і науки, захисту прав інтелектуальної власності
Adobe Systems та Міністерство освіти і науки України підписали Меморандум про взаєморозуміння, у рамках якого визначили пріоритетні напрямки подальшої взаємодії. Зокрема, згідно із його положеннями, Міністерство забезпечить здійснення необхідних заходів щодо використання ліцензійних комп’ютерних програм Adobe у закладах освіти і науки, а корпорація сприятиме перепідготовці викладачів та створенню спеціалізованих курсів і предметів, спрямованих на вивчення програмних продуктів.
Міністерство залучатиме Adobe до організації та проведення учнівських і студентських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, а також інших заходів з реалізації потенціалу обдарованої молоді.
Сторони домовились співробітничати на напрямку подальшої локалізації комп’ютерних програм з метою їх широкого використання в Україні.

Для забезпечення виконання Меморандуму буде створена робоча група, яка збиратиметься не рідше ніж два рази на рік для обговорення поточних питань.