Змагання найкращих

dzury

З 13 по 24 серпня переможець обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – рій Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Боржавські козаки» на чолі з Бучмей Мирославом Івановичем (учитель фізкультури школи) та Аврамчуком Віктором Васильовичем (учитель фізики Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5) – мав честь представляти Закарпатську область на ІІІ етапі гри «Джура» 2015: Гетьманська Україна, який відбувся на території Чернігівської, Сумської і Полтавської областей.

Гра проходила у форматі військово-польових зборів: усі учасники жили в наметових таборах.
За 12 днів заходу молоді джури змагалися між собою в різних творчих конкурсах, туристсько-спортивних, військово-прикладних, медико-рятувальних, фізкультурно-спортивних видах.
Упродовж гри учасники відвідали багато музеїв, побували у визначних містах України: Батурин, Ромни, Конотоп, Гадяч, Полтава, с. Пустовійтівка (батьківщина кошового отамана П. Калнишевського).
Завершальний етап гри проходив на території військової частини Полтавської області в с. Вакулинці. У цій частині гри учасникам було найцікавіше. Вони ознайомилися з військовою зброєю, амуніцією, засобами зв'язку. Протягом 2 днів проводилися навчально-тренувальні збори на полігоні даної частини, де джури навчалися навикам військової справи: стрільба з АК 74, вивчення тактичних дій у бою.
Кожен вечір проводилися гутірки (тематичні, виховні, пізнавальні бесіди, зустрічі з видатними людьми, учасниками АТО).
«Боржавські козаки» гідно пройшли всі випробування, а у змаганні зі стрільби вибороли І місце.

dzury2

dzhury3