Нарада іноземних філологів

22 серпня у приміщенні ресурсного центру Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, відповідно до річного плану роботи, відбулася інструктивно-методична нарада методистів міських (районних) відділів (управлінь) освіти, що відповідають за викладання іноземної мови (англійської, німецької, французької) у навчальних закладах області.


У ході наради обговорено підсумки Всеукраїнського семінару методистів іноземних мов обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, що відбувся у травні 2014 року у м. Ужгороді та методичні рекомендації МОН України щодо вивчення іноземних мов у 2014-2015 навчальному році.
Відповідно до наказу МОН України від 8.08.2014 № 918 про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014-2015 навчальному році IV етап олімпіади з англійської, німецької та французької мови відбудеться на Закарпатті. У ході наради також обговорювалися питання організації відповідних заходів.
Особлива увага приділялася вивченню другої іноземної мови та використанню автентичних підручників у сучасній школі. Методисти області поділилися досвідом організаційно-методичної роботи з предмета, а також обговорили проблеми і перспективи іншомовної освіти.

Завантажити додатки та презентацію