Семінари, конференції, наради

Дні французькоі мови для фахівців освітньоі сфери розпочато у Києві

FB IMG 1560417745265
13 червня заступник Міністра освіти і науки України Вадим Карандій та посол Франції в Україні Ізабель Дюмон урочисто відкрили найочікуваніший форум року французькоі мови - "Les journees Professionnelles". 
Упродовж трьох днів 150 учасників – учителів/викладачів французької мови з усієї України працюватимуть із викладачами франкомовних країн Європи, що проводитимуть майстер-класи, тренінги, ворк-шопи, використовуючи різні техніки, методики, інструменти та передові ідеї задля поширення викладання французької мови у світі.
Представники Закарпатськоі області також долучитися до високопрофесійного заходу.
 

Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів з іноземних мов

inozНаприкінці травня делегація освітян Закарпатської області, до складу якої входили: Іванна Буксар, Олеся Рацюк, Мар’яна Тріфан – методисти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти,взяла участь у Всеукраїнському семінарі методистів іноземних мов обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з теми „Формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів з іноземних мов: методологія, виклики, перспективи”, який відбувся у місті Тернопіль.

Семінар для вчителів англійської мови щодо програм підвищення кваліфікації

IMG 7107

19 грудня 2018 року в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася зустріч учителів англійської мови зАташе з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Джоном Сілвером, який ознайомив учасників заходу з програмами та грантами Посольства США в Україні для підвищення фахового рівня учителів. Після презентації програм Джон Сілвер провів практичний семінар з використання комунікативних методик викладання англійської мови.

Всеукраїнську акцію „Рік французької мовиˮ розпочато у Закарпатті

fr 1

28 листопада в Ужгороді відбулася зустріч з першим радником посольства Франції в Україні паном Крістофом Ле Ріголером.
Захід проходив на факультеті іноземної філології ДВНЗ „Ужгородський національний університетˮ.

Освітній конгрес „Школа майбутнього – шанси та виклики”

viber 1 image 1

Міністерством освіти і науки України спільно з Гете-Інститутом в Україні 15 – 16 червня в м. Києві провели Освітній конгрес „Школа майбутнього – шанси та виклики”.
Освітній конгрес ознаменував наукове та, водночас, святкове завершення Українсько-німецького року мов 2017/2018.

Стартувало навчання вчителів німецької мови, які викладатимуть у перших класах

nim 1

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 27.02.2018 № 208 „Про організацію та проведення підготовки вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році” 5 травня стартувало 3-денне очне навчання – навчальний семінар-тренінг для вчителів німецької мови області, який триватиме до 13 листопада (6 тренінгів, біля 150 учасників).

ENGLISH LESSON IN THE NEW UKRAINIAN SCHOOL – WHERE TO START

new 2\

7 травня 2018 року компанія „Фоліо Букс” – офіційний представник британського видавництва Express Publishing в Україні – та Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти провели практичний семінар для вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018 році. Спікер заходу Наталя Ляшко – викладач англійської мови, тренер, автор дитячих книжок на англійській мові, методист видавництва ExpressPublishing в Україні – поділилася корисними порадами щодо впровадження нових стандартів освіти на уроці англійської мови в першому класі за новим підручником Smiles 1 for Ukraine. На практичний семінар зареєструвалося понад 120 вчителів, кожен з яких отримав подарунки та сертифікат участі.

Урок англійської мови в Новій українській школі... З чого почати?

1111Компанія „Фоліо Букс” – офіційний представник британського видавництва Express Publishing в Україні та Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти організовують практичний семінар для вчителів англійської мови, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н.р. Спікер заходу – Наталя Ляшко, викладач англійської мови з досвідом роботи більше 12 років, тренер, автор дитячих книжок на англійській мові,  методист видавництва Express Publishing в Україні, поділиться корисними порадами щодо впровадження нових стандартів освіти на уроці англійської мови в першому класі за новим підручником Smiles 1 for Ukraine.     Мета семінару – підвищення кваліфікації вчителів англійської мови, обмін педагогічним досвідом.
Семінар відбудеться 7 травня 2018 року з 12:30 до 15:00. Участь в тренінгу безкоштовна. Також всі учаснику заходу отримають сертифікати відвідування та подарунки від видавництва (навчально-методичні матеріали видавництва Express Publishing).

Просимо сприяти участі зареєстрованих учителів у зазначеному заході. Список учасників буде розміщено на сайті Закарпатського ІППО 4 травня 2018 року (після завершення реєстрації).

Cписок учасників