Семінари, конференції, наради

Семінар-тренінг для вчителів французької мови

fran 1

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 27.02.2018 №208 „Про організацію та проведення підготовки вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році” 13 квітня проведено навчальний семінар-тренінг для вчителів французької мови області.
Відповідно до програми, розробленої посольством Франції в Україні, учасники семінару взяли участь у тренінгу з методики викладання предмета (тренер Оксана Якоб) та ознайомилися із технічними та методологічними умовами подальшого проходження навчання на міжнародній цифровій платформі PRO FLE + (тютор Олеся Рацюк).

The Listening Part of ZNO 2018: Challenge Accepted! (Підготовка до ЗНО з англійської мови 2018)

Dinternal Education – ексклюзивний представник видавництва Pearson (Пірсон) в Україні спільно з Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти запрошують вас взяти участь у семінарі-практикумі 6 березня 2018 у м. Ужгороді.

Реєстрацію завершено! Список учасників можна переглянути ТУТ.

Навчальний тренінг Cambridge University Press

camb 2

13 грудня в актовій залі Закарпатського ІППО пройшов навчальний тренінг, організований спільно Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти, видавництвом CambridgeUniversityPress та офіційним дистриб’ютором видавництва компанією „Лінгвіст”.

Bикладання німецької мови з використанням цифрових мультимедійних засобів

gete 1

23–27 жовтня 2017 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освітипроходив методико-дидактичний семінар для вчителів німецької мови Закарпаття за участю лектора Гете-інституту в Україні Іванки Голуб.

Конференція від Cambridge

camb 3

camb 518 травня в актовій залі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар - тренінг для вчителів англійської мови «Cambridge Day in Uzhhorod». Захід проходив у рамках запланованих тренінгів Екзаменаційного департаменту Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment) спільно з видавництвом Кембриджського університету (Сambridge University Press) та офіційним дистриб’ютором видавництва компанією «Лінгвіст».

Дні Франкофонії в Україні

frank 3

Уже стало доброю традицією відзначати у березні дні франкофонії в Україні. Цьогоріч така акція проходила під егідою дипломатичних представництв різних держав, де французька є офіційною мовою спілкування. Посольство Франції в Україні вже вкотре проводило конкурс відео проектів серед учнів та студентів освітніх закладів нашої країни.

Оновлення програм з іноземних мов триває

DSC 0978

2 березня 2017 року відбулася зустріч директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганни Сопкової з членами робочої групи з оновлення програм з іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської) для загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов, які працюють на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Модернізація навчальних програм для 5-9 класів з іноземних мов

Копия DSC 1280

27 лютого на базі Закарпатського ІППО розпочала діяльність робоча група з розвантаження навчальних програм з іноземних мов. Метою заходу є модернізація навчальних програм для 5-9 класів на основі компетентнісного підходу відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року. Очолила команду фахівців Самойлюкевич Інна Володимирівна – професор, завідувач кафедри англійської мови з методиками викладання в дошкільній та початковій освіті Житомирського державного університету ім. І. Франка.