Україна - Словаччина

Навчання без кордонів

ukr-slow-22-06

Навчання без кордонів, попри те, що аудиторія навчальних вебінарів ЗІППО, а це – учителі міжнародної школи онлайн „School to go", що вимушено перебувають за кордоном, успішно завершено сьогодні.

Освітня дипломатія дітей наших ради

ukr-slov-25-05-1

Із перших днів війни Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти прийняв рішення реалізувати програму підтримки українських школярів та педагогів, які вимушено опинилися за кордоном, зокрема в Словаччині. Дружні стосунки Інституту з установами та організаціями системи освіти сусідньої країни уможливили оперативне реагування на першочергові освітні потреби українських школярів, а також на виклики, які поставали перед словацькими закладами освіти, які прийняли їх на навчання.

Обмін досвідом роботи з освітянами ближнього зарубіжжя

mentors1-1

Високі вимоги до професійної діяльності вчителя зумовлюють необхідність навчання впродовж життя, адаптації до динамічних змін, що відбуваються в суспільстві та освітній галузі. Серед найефективніших технологій навчання вчителів на робочому місці сьогодні виділяють такі індивідуально-групові форми: наставництво, менторство, супервізію, консультування, тьюторінг.

Допомога з адаптації до нових умов навчання тимчасово переміщеним українським школярам у Словацькій Республіці

 

Українські діти, які опинилися за кордоном через війну в Україні, мають можливість навчатися рідною мовою. Для цього Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти разом зі словацькими партнерами на волонтерських засадах розпочали спільні проєкти.
Дякуємо вчителям- волонтерам, колегам ЗІППО та МРС (м.Пряшіа, СР).
Далі буде.

Педагоги-волонтери та розклад для українських школярів

Склад групи педагогів-волонтерів у рамках програми МРС – ЗІППО «Допомоги з адаптації до нових умов навчання тимчасово переміщеним українським школярам у Словацькій Республіці (переглянути ддокумент)

Розклад уроків для українських школярів (переглянути)

Навчання за освітньою програмою МРС (методично-педагогічного центру) м.Пряшева

Група фахівців-волонтерів, залучених до навчання українській мові педагогів СР, які працюватимуть із тимчасово переміщеними дітьми дошкільного та шкільного віку України. (переглянути документ)

Základy ukrajinského jazyka pre učiteľov (переглянути документ)

Допомога з адаптації до нових умов навчання тимчасово переміщеним українським школярам у Словацькій Республіці

ukr-slov3

Щодень зростає кількість співвітчизниць, які, разом із дітьми, отримали прихисток у наших найближчих сусідів – Словацькій Республіці. Найперше, – висловлюємо глибоку вдячність за неймовірну підтримку й допомогу друзям, партнерам, які не просто надали прихисток вимушено переміщеним українцям, а й оперативно розгорнули роботу з адаптації дітей шкільного віку до нових умов та інтеграції до освітнього процесу.