Знавці англійської мови визначають кращих

olimp-angl-10-1

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти продовжується тривалий олімпіадний марафон. Учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з'їхалися з усієї області, щоб у нелегкій боротьбі продемонструвати свої інтелект, ерудицію, наполегливість та вибороти звання кращого знавця англійської мови.


Василь Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти ЗІППО, привітав учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, побажавши гарного настрою та успішної боротьби за право бути першим. Також Василь Михайлович наголосив, що команда нашого краю на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови виступила дуже вдало, виборовши два дипломи другого ступеня і два дипломи третього ступеня. Це повинно стимулювати наших учасників до покращення минулорічних результатів.
Зі словами вітання звернулася до учасників олімпіади Ганна Сопкова, заступник голови оргкомітету, заступник директора департаменту – начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Закарпатської ОДА. Ганна Іванівна наголосила, що завдання на олімпіаду з англійської мови складали волонтери, представники Корпусу Миру США, лінгвісти, які прагнули повною мірою розкрити мовні навики, знання учасників олімпіади. Вона зауважила, що в сучасному світі жити, працювати, будувати кар'єру без знання англійської, однієї з найпоширеніших мов світу, неможливо. Побажавши школярам удачі, творчого натхнення та перемоги Ганна Сопкова створила атмосферу здорової конкуренції у залі.
Мовою Шекспіра звернулася до присутніх Леся Рогач, голова журі, доцент кафедри англійської філології Інституту іноземної філології ДВНЗ "УжНУ", налаштувавши учасників на позитив, творче натхнення та зосередженість у роботі.
Мар'яна Тріфан, член комісії, методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО, ознайомила учасників із умовами проведення олімпіади та наголосила, що головне – не перемога, а участь.

olimp-angl-10-1

olimp-angl-10-1

olimp-angl-10-1

olimp-angl-10-1

olimp-angl-10-1