Інформаційні технології – крок у майбутнє

01 6

На сьогоднішній день найбільш точно характеризують життя і потреби сучасного суспільства саме інформаційні технології. Це виклик часу. Тому завершальним акордом в олімпіадному марафоні стане олімпіада з інформаційних технологій. Тож 08 – 09 лютого на базі ДВНЗ „Ужгородський національний університет” юні айтішники – 56 учнів закладів освіти Закарпаття – змагатимуться у двох турах та виконуватимуть завдання на комп'ютерах з використання основних офісних додатків та проходитимуть тестування.

 

Привітала учасників олімпіади Оксана Іваць, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності ЗІППО, та наголосила, що в руках знавців інформаційних систем – майбутнє комп'ютерних технологій, від них залежить те, якими способами людство буде передавати і отримувати інформацію.
Голова журі Петро Горват, завідувач кафедри комп’ютерних систем та мереж інженерно-технічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, кандидат фізико-математичних наук, закцентував на сферах інформаційних технологій, які користуються особливим пріоритетом, і тому в них зосереджено порівняно більше ресурсів для розвитку, адже зростає потреба у фахівцях з розробок веб і мобільних додатків.
Інна Шаркадій, експерт-консультант, методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, викладач інформатики, ознайомила учасників із перебігом олімпіади та побажала успіху.