Олімпіадний марафон триває

uu

31 січня у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти проходив ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури в школах з угорською, румунською мовами навчання.

41 учень 8 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області виборювали право стати найкращим знавцем української мови і представляти нашу область на ІV етапі. Учасників вітала голова журі, завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук Тетяна Гнаткович, яка наголосила, що українська мова – це не лише духовна та культурна скарбниця, а й унікальний інструмент формування інтелектуальної людської особистості. Побажала гарного настрою і результатів.

 

1 лютого на базі Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Ужгородської міської ради Закарпатської області проходив ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології). 72 учні 9 та 11 класів закладів загальної середньої освіти області змагалися у теоретичному та практичному турах. Тетяна Палько, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, та Ганна Тяскайло, завідувач кабінету методики виховної та позашкільної роботи ЗІППО, побажали учням вдало виконати теоретичний тур, а на практичному – розкрити свій творчий потенціал та ознайомили учнів з умовами проведення.