Змагаються учасники ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

bio 4

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти продовжуються олімпіадні перегони, де найсильніші учні виборюють право представляти наш край на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

26 січня 92 учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області змагалися на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Учасників вітав Віталій Симочко, голова журі, завідувач кафедри плодоовочівництва і виноградарства біологічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, який наголосив, що біологія – це наука про життя в усіх його проявах, побажав учасникам впевненості та позитиву. Ольга Бокоч, завідувач кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО, розповіла про умови проведення олімпіади та побажала перемоги.

27 січня на ІІ тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики з’їхалося 67 учнів 7-11 закладів загальної середньої освіти області, які змагалися за право представляти нашу область на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

29 січня 52 учні 9 – 11 класів закладів загальної середньої освіти у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства підтверджували свої знання з предмета. Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності ЗІППО, Олександр Малець, заступник голови журі, завідувач кафедри суспільних дисциплін та фізичної культури Мукачівського державного університету, кандидат історичних наук, доцент, наголосили, що правознавство – це наука, об'єктом вивчення якої є суспільство. Побажали майбутнім правникам знати систему основних понять юриспруденції. Юрій Шимон, методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін, ознайомив присутніх із умовами проведення олімпіади та побажав успішного виконання завдань.

30 січня 75 учнів 8 – 11 класів закладів загальної середньої освіти на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, який проходив на хімічному факультеті ДВНЗ „УжНУ”, змагалися за звання найкращого. Василь Лендєл, голова журі, декан хімічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, доктор хімічних наук, професор, наголосив, що обравши науку, яка вивчає речовини та їхні перетворення, учасники визначили свою майбутню професію. Олександр Голомб, методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО, ознайомив учнів з умовами проведення теоретичного та практичного турів.