ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури

ros 1

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти 38 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області змагалися у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури.

Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, Наталія Бедзір, голова журі, завідувач кафедри слов’янської філології та світової літератури філологічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, доктор філологічних наук, доцент, наголосили, що мова – це шлях до успішної кар’єри . Побажали учасникам гарних результатів та перемоги.
Тетяна Гнаткович, завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, викладач української мови і літератури та російської мови і літератури, ознайомила школярів із ходом проведення олімпіади та побажала гарного настрою та позитиву.

ros 3

ros 2

ros 4