ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

20190115 114621

15 січня Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти зустрічав учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, де за звання кращого змагався 91 учень 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпаття.

Михайло Басараб, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, Лужанська Т.М., голова журі, декан факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу Мукачівського державного університету, кандидат географічних наук, доцент, Степан Поп, доктор фізико-математичних наук, професор, наголосили, що географія – це наука про природу Землі та її різноманітність, населення та його господарську діяльність, а також взаємодію природи і людини в межах планети. Побажали учасникам гарних результаті та перемоги.
Члени журі та присутні привітали минулорічних переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
Галина Глюдзик, експерт-консультант, методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО, розповіла школярам про умови проведення олімпіади, побажала перемоги та позитивних емоцій.