ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

IMG 7384

12 січня у стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови, де 28 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатського краю змагалися за звання кращого знавця французької мови.

Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, Анжеліка Кікало, голова журі, доцент кафедри французької мови та зарубіжної літератури ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, кандидат філологічних наук, викладач французької мови, наголосили, що французька мова є другою мовою після англійської за кількістю тих, хто її вивчає, і дев’ятою в світі за кількістю тих, хто нею розмовляє. Знання французької мови – крок до навчання у престижних закладах Франції, які вважаються одними з найкращих у Європі та світі. Побажали юним школярам виваженості, натхнення, мудрості та розуміння.
Олеся Рацюк, експерт-консультант, методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО, викладач французької мови, ознайомила учасників із ходом проведення олімпіади, побажала гарних результатів та позитивних емоцій.