Угорці завершили змагання

ugor zakr 3

22 березня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося урочисте закриття та нагородження переможців і учасників ІV етапу ІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури.

Василь Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти ЗІППО та Єва Браун, методист кабінету освіти національних спільнот ЗІППО розповіли учасникам про труднощі, які виникали під час виконання завдань, проаналізували помилки, які вони допустили, та оголосили результати.
Балог Денеш, консул Генерального Консульства Угорщини в Україні подарував переможцям книги з творами великого угорського поета Шандора Петефі у перекладі українською мовою та поезію великого Кобзаря – угорською мовою.
Василь Петечук та Єва Браун привітали переможців, наголосивши, що лише глибокі знання і бажання перемогти допомогли школярам у нелегких олімпіадних перегонах.
Дипломом І ступеня нагороджено Реку Ферко, ученицю 9 класу Тисаашванської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області; Лейлу Борто, ученицю 10 класу Шаланківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області; Ребеку Магдолну Копас, ученицю 11 класу Берегівської угорської гімназії імені Габора Бетлена Берегівської районної ради Закарпатської області.
Дипломом ІІ ступеня нагороджено Патрісію Варгу, ученицю 11 класу ліцею з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги.

ugor zakr 1

ugor zakr 2

ugor zakr 4