Фінал уже близько!

FIN 610 лютого на фінальний етап другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2021” у номінаціях „Керівник закладу освіти”, „Математика”, „Трудове навчання”, „Українська мова та література” до м. Ужгорода з’їхалися конкурсанти. У дводенному фіналі учасники номінації „Керівник закладу освіти” змагатимуться у випробуваннях „Управлінський практикум” – підготовка управлінського рішення щодо розвитку закладу на основі виконаного аналізу кейсу закладу (тип, рівень освіти, умови діяльності, фінансування, місцезнаходження, освітня програма тощо) з використанням методів ситуаційного аналізу – та „Фасилітаційна сесія” за участю педагогів класичної гімназії Ужгородської міської ради, де матимуть можливість продемонструвати теоретичні знання і практичні навички з прийняття управлінських рішень. Для учасників номінації „Математика” у фінальному етапі підготовлено випробування „Методичний практикум” – демонстрація конкурсантом методичної компетентності – та „Урок” в 5 – 11 класах на базі закладу освіти м. Ужгород.
Конкурсантам номінації „Трудове навчання” запропоновано презентувати вміння організовувати проєктно-технологічну діяльність учнів у випробуванні „Дорожня карта творчого проєкту” та провести урок у 5 – 9 класах на базі закладу освіти м. Ужгород.
„Аналіз поетичного твору” та навики проведення уроку в 5 – 11 класах на базі закладу освіти м. Ужгород демонструватимуть учасники номінації „Українська мова та література”.
Тож хай переможе найкращий!

FIN 3 FIN 1

FIN 4 FIN 5

FIN 2 FIN 7