Інтелектуальний марафон триває

DSC 1697

Завершився другий день фахових випробовувань регіонального туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2020". Підбиття підсумків відбіркового етапу конкурсу, оголошення кращих п’ятірок учасників у номінаціях та проведення жеребкування – вибір тем уроків та черговість проведення – відбулося у теплій та дружній атмосфері в актовій залі інституту.

Розпочав захід народний хор інтелігенції міста Ужгород „Кредо” (художній керівник – Ярослав Кирлик, директор Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Ужгородської міської ради Закарпатської області) з виконання духовного гімну України „Молитва за Україну” та жартівливої пісні „Чиє ж то поле не оране”, що додало позитиву. Оголошували учасників фіналу голови журі у номінаціях (списки можна переглянути ТУТ), дякували за участь та бажали подальших творчих злетів.
У другий конкурсний день кращі з кращих демонстрували майстер-класи, методичні практикуми, експерименти та проєкти. Інтелектуальний марафон був нелегкий, і тим самим цікавий та насичений.
Фіналісти проводитимуть уроки у п’яти закладах освіти Ужгорода – лінгвістичній гімназії імені Т.Г. Шевченка (номінація „Зарубіжна література”), Ужгородській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 6 імені В.С. Ґренджі-Донського (номінація „Історія”), Ужгородській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов (номінація „Образотворче мистецтво”), навчально-виховному комплексі „Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад „Престиж” (номінація „Початкова освіта”), класичній гімназії (номінація „Хімія”).
Участь у конкурсі – це уже перемога, яка веде до самопізнання та самоудосконалення. Цього вимагає суспільство і час, на цьому будується сучасний урок, який є твором мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня.
Тож з нетерпінням чекаємо на урочисте оголошення результатів фінального етапу, яке відбудеться 27 лютого у ПАДІЮНі.