Нарада з організації та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2015»

raihel-naradaДнями на базі Українського коледжу ім. В.О. Сухомлинського в м. Києві відбулася нарада відповідальних працівників обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з питань організації та проведення на регіональному рівні всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2015», відповідно до пропозицій педагогічної громадськості, освітянських організацій.
В нараді взяли участь Гінетова Т.А., завідувач сектору відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведенню масових заходів Інституту інноваційних технологій та змісту освіти; Артеменко О.А., начальник відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи; Кириленко С.В., начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи; Киян О.І., провідний фахівець відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи; проректори з науково-методичної роботи або відповідальні працівники з організації конкурсу «Учитель року – 2015» обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

У ході наради було розглянуто питання про проведення інтелектуальних змагань і конкурсів. Обговорювалося питання нового формату проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015», основних позицій методичних рекомендацій щодо організації та проведення всіх етапів всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015».
Учасники наради в Українському коледжі ім. В.О. Сухомлинського побували в музеї В.О. Сухомлинського, змогли побачити уроки в 2-4-х класах у межах проекту «Інтелект України» у житті колежанської родини, відвідали духовно-естетичний центр.