Інша інформація

Урочисте підбиття підсумків конкурсу „Учитель року – 2019”

DSC 0604

22 лютого у залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” зібралася поважна освітянська громада краю, яка з хвилюванням та цікавістю чекала на головних винуватців – учасників всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2019”. Виснажені, але щасливі, пройшовши конкурсні випробування, захистивши методичні практикуми, навчальні проекти, провівши урок у незнайомому класі, учителі чекали з хвилюванням на рішення поважних членів журі.
Дійство розпочалося музичною композицією у виконанні юних талантів ПАДІЮНу, які своїми композиціями створили атмосферу святковості та вишуканості, подарували присутнім відчуття прекрасного.

Розпочато фінальний етап випробувань у конкурсі „Учитель року – 2019”

DSC 0686

Українське суспільство потребує змін, а ще більше – людей, які можуть почати ці зміни – кожен на своєму рівні відповідальності і сфері діяльності. Власне учитель є тим провісником, генератором новизни, невтомним шукачем, веселковим вибухом, який своєю непомітною, щоденно-копіткою працею будує комфортне середовище, плекає в кожній дитині особистість, віддаючи найцінніше – знання, любов, розуміння, віру. Педагоги перебувають у постійному пошуку, русі, який веде до оновлення, вдосконалення, духовного збагачення, моральної досконалості.
21 лютого у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти зібралися учасники другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2019” на підбиття підсумків відбіркового етапу, оголошення результатів та жеребкування, де визначалася тема й черговість проведення уроків.

У Закарпатті розпочалися змагання у всеукраїнському конкурсі „Учитель року – 2019”

DSC 0551

На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти 20 лютого стартував другий (регіональний) тур всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2019”, який проходить у номінаціях „Вчитель інклюзивного класу”, „Географія”, „Захист Вітчизни”, „Основи здоров’я”, „Французька мова” і триватиме три дні.

Педагоги Закарпаття визначають найкращого

DSC 0225

Другий день Конкурсу розпочався музичним привітанням народного аматорського камерного хору інтелігенції міста Ужгород „Кредо” під керівництвом Ярослава Кирлика, який переніс присутніх у чарівний світ музики і подарував неймовірні хвилини.

Журі конкурсу "Учитель року - 2018" затвердило правила оцінки учасників фінального туру

uchitel roky

Члени фахових журі заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» затвердили зміст завдань, критерії оцінювання та особливості проведення конкурсних випробувань заключного туру. Про це йшлося під час установчого семінару для журі, проведеного Інститутом модернізації змісту освіти та Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

1 жовтня стартує реєстрація на конкурс «Учитель року-2018»

uch

1 жовтня розпочинається реєстрація на конкурс «Учитель року-2018», що має виявити педагогів, готових до реформування освіти. Про це йшлося під час засідання центрального оргкомітету змагань.
Переможці конкурсу отримають звання «Заслужений вчитель України» та грошові винагороди, лауреати  – грамоти Кабінету Міністрів та ВРУ.