2 класи НУШ

35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ

“Нова українська школа” зібрала кілька десятків онлайн-інструментів, які допоможуть учителям та батькам зайняти дітей навчанням під час карантину. Це – не виключний перелік. Найближчим часом ми напишемо про інші корисні платформи.
Якщо ви спробували якийсь інструмент з цього списку – напишіть нам і ми розповімо читачам про нього.

Тижневий кейс №7. Українська мова і математика. 2 клас НУШ

На сьомому тижні НУШ діти вчаться взаємодіяти з новими джерелами інформації. Тепер школярі не просто читають текст, а ще й вивчають схеми та графіки, дізнаються про роль піктограм у повсякденному житті. 

Попереду ще стільки таємниць! Аби вони досліджувались легко і з задоволенням, ми підготували кілька ігрових вправ у поміч вчителю.

Тижневий кейс №6. Українська мова і математика. 2 клас НУШ

Корисні матеріали та поради для навчання на шостому тижні 2-го класу НУШ.

Невже настав шостий тиждень другого навчального року школярів? Час летить так швидко, а дітям ще хочеться показати так багато цікавого! 

Цього тижня учні продовжать досліджувати світ текстів, дізнаючись нове та закріплюючи пройдене. За допомогою цікавої математики згадають лічбу, креативно перевірять її правильність та дізнаються щось новеньке про себе.

Тижневий кейс №3: Українська мова та математика. 2 клас НУШ

На третьому тижні другого класу НУШ школярі продовжать подорож неймовірним світом навчання. Учні й надалі повторюватимуть вивчене у першому класі та дізнаватимуться нові цікавинки з математики та української мови. А щоб допомогти вам зробити навчальний процес ще захопливішим, ми підготували чимало цікавих вправ і корисних матеріалів.

Тижневий кейс №2: Українська мова і математика. 2 клас НУШ

Протягом другого тижня нового навчального року другокласники продовжать пригадувати вивчене у першому класі, а також зможуть дізнатися ще більше цікавого та корисного. А щоб допомогти вам провести заняття на найвищому рівні, автори освітнього проєкту "На урок" знайшли креативні ідеї та дібрали корисні матеріали.