Про навчальні матеріали від видавництва „Ранок” для проведення уроків під час карантину

Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації відповідно до листа видавництва „Ранок" від 6 квітня 2020 року № 110-20/2020 інформує про можливість використання підготовлених видавництвом разом із авторськими колективами навчальних матеріалів з інформатики та історії для учнів 5 – 7 класів.

Запропоновані матеріали відповідають чинним навчальним програмам, зібрані за темами, що вивчаються під час карантину, і містять: презентації до уроків, фрагменти розробок уроків, завдання з робочих зошитів, тестові завдання для самоконтролю і тематичного оцінювання, практичні роботи, календарно-тематичні плани до уроків.
Крім того, аби вчителі могли якісно підготувати учнів до ЗНО з української мови та літератури, видавництво пропонує добірку відеоуроків, а також тестовий зошит, за яким учні зможуть перевірити свій рівень знань.
Усі матеріали розміщено на Google-диску за посиланнями:
історія України для 5, 7 класів:
https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1-wNyzBphg2ZC3xjNTZ7f_VDQGc1w7RG9
всесвітня історія для 6, 7 класів:
https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1owaaqviE_BSDGl9-_xxQVnNIjpE0IBiu
інформатика для 5, 6 класів:
https://drive.google.com/drive/u/0/folders/13kFgvSDkwz24NZTiCGSOvrd7sgFX9YXj
підготовка до ЗНО з української мови та літератури:
https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1MXFJZV09ypQiPqkvyDKOopbXAkEgF4Qe
У будь-який момент учитель може переглянути і завантажити саме той матеріал, який необхідний для проведення якісного уроку.
Звертаємо увагу на те, що інформація буде доповнюватися. Надалі заплановано надавати матеріали в такому форматі й з інших предметів.
Просимо довести зазначену інформацію до відома педагогічних працівників.