Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ етапу конкурсу з образотворчого мистецтва 2013/2014 навчального року

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Н А К А З

17.03.2014 Ужгород № 90

Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів,
ІІ етапу конкурсу з образотворчого
мистецтва 2013/2014 навчального року

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 (зі змінами та доповненнями), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27 червня 2012 року № 751 „Про започаткування щорічної Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту”, наказу Міністерства освіти і науки України від 5 серпня 2013 року № 1079 „Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році”, Правил проведення І – ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, І етапу турнірів, І, ІІ етапів конкурсу з образотворчого мистецтва та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, затверджених наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 5 січня 2012 року № 4 (зі змінами та доповненнями), наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 11 жовтня 2013 року № 783 „Про проведення І – ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та І, ІІ етапів конкурсу з образотворчого мистецтва у 2013/2014 навчальному році” з 1 жовтня 2013 року до 7 лютого 2014 року було проведено шкільні, районні (міські), обласні учнівські олімпіади з 24 навчальних предметів і конкурс з образотворчого мистецтва, у яких взяли участь І етапі – 90 620 учнів, у ІІ етапі – 19 943 учні, у ІІІ етапі – 1897 учнів.
Підсумки ІІІ етапу олімпіад свідчать про належну підготовку, високий рівень знань учасників змагань, де кожен з учнів продемонстрував уміння творчо застосовувати теоретичні знання в практичних турах, обґрунтовувати одержані результати, робити узагальнення та висновки, відстоювати власні ідеї, думки.
Відзначилися високими показниками з усіх базових дисциплін учні міст Ужгород, Мукачево, Хуст, Виноградівського району та Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради. Підтвердили минулорічні досягнення учні Берегівського, Іршавського, Міжгірського та Мукачівського районів. Поліпшили роботу з обдарованими дітьми в цьому навчальному році педагоги Перечинського та Тячівського районів.
Згідно з рішеннями оргкомітету та журі про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з 24 навчальних предметів і ІІ етапу конкурсу з образотворчого мистецтва

НАКАЗУЮ:

1. Відзначити належний рівень навчально-виховної роботи та підготовки до олімпіад у закладах освіти містУжгород, Мукачево, Хуст, Виноградівського району та Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, про що свідчать високі досягнення учнів з усіх навчальних предметів, конкурсу образотворчого мистецтва.
2. Затвердити рішення оргкомітету та журі про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2013 – 2014 навчальному році з навчальних предметів, ІІ етапу конкурсу з образотворчого мистецтва (завантажити додаток).
3. Нагородити учнів за підсумками III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ етапу конкурсу з образотворчого мистецтва відповідно дипломами I, II, ІІІ ступенів.
4. Відповідальність за урочисте відзначення переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ етапу конкурсу з образотворчого мистецтва покласти на начальників відділів (управлінь) освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів.
Нагородження провести у школах на урочистій лінійці з нагоди Свята останнього дзвоника.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора департаменту – начальника управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Сопкову Г.І.

Директор департаменту                                                                 М. Кляп