Місячник шкільних бібліотек

Про проведення у шкільних бібліотеках Закарпатської області Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек „Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів”

01

Протягом жовтня 2016 року у шкільних бібліотеках області втретє пройшов місячник шкільних бібліотек, який відбувся під гаслом „Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів”.

Шановні бібліотекарі!

main

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, яке традиційно святкують в Україні в кінці вересня. Це  свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.
Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у  розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.
Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань є шкільні бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, шкільні бібліотекарі, допомагаєте учням, освітянам і батьківській громадскості бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині шкільні бібліотеки є тими інформаційними ланками, що забезпечують удосконалення навчально-виховного процесу, доступність та ефективність освіти, підготовку молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві.