Лайф-хаки для учителів французької мови (feedback)

fr 2Цікавими та пізнавальними були курси підвищення кваліфікації учителів французької мови, що проходили в режимі онлайн з 29 вересня по 2 жовтня 2020 рокуна платформі Zoom Закарпатського інстиутут післядипломної педагогічної освіти. Особливий інтерес у слухачів та колег із Дніпра і Києва, що зголосилися до участі у вебінарі зі спікером Наталією Миколаєвич-Джуман, тютором міжнародної освітньої платформи PROFLE +, викладачем французької мови Львівського національного університету ім. Івана Франка, викликав ворк-шоп з використання цифрових освітніх платформ для викладання предмета у дистанційному класі.

Особливо корисною була практична частина заняття, коли слухачі стали реальними учасниками он-лайн класу і спробували деякі інструменти, як то кажуть, на смак.
Завершальним етапом курсів була онлайн конференція з авторкою вітчизняних підручників з французької мови для початкової школи Іриною Ураєвою, представником видавництва Hachette на тему: «Створення траєкторії особистого успіху учня засобами французької мови». Авторка запропонувала багато корисних інтернет-ресурсів, які видавництво Hachetteрозмістило у вільному доступі для кожного творчого вчителя.

fr 1 fr 1

fr 2