TOGETHER WE DO MORE

di 127 серпня 2020 року відбулася онлайн конференція Teaching Speaking in an Online Classroom Environment від міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, яка стала однією з багаточисленних подій проєкту для вчителів англійської мови Dinternal Education Online. Проєкт націлений на сприяння професійного розвитку вчителя, мотивує до самовдосконалення та пропонує безліч ідей, щоб цікаво та корисно розпочати новий навчальний рік.

 

di 2Міжнародний освітньо-методичний центр Dinternal Education є ексклюзивним представником видавництва Pearson (Пірсон) в Україні та багаторічним партнером Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти у сфері впровадження нових методик та ресурсів для вивчення та викладання англійської мови. Серед найуспішніших спільних проєктів – створення міжнародного екзаменаційного центру, проведення фестів, воркшопів, тренінгів та курсів.
На онлайн конференції спікер заходу Олена Міходуй презентувала практичні ідеї для організації та проведення уроків онлайн, обговорила з учасниками виклики змішаного навчання та поділилася досвідом розвитку навичок говоріння при дистанційному навчанні за допомогою ресурсів Pearson.