Продовжено реєстрацію для шкіл на всеукраїнський проєкт літніх пришкільних мовних таборів з залученням іноземних волонтерів GoCamp 2020

GoCamp 2020

Реєстрація відкрита до 15 грудня, участь у проєкті є безкоштовною.
Щоб стати частиною проєкту, потрібно подати заявку за посиланням: https://gocamps.com.ua/ua/apply-as-a-school/

Організація Global Office за підтримки Міністерства освіти і науки УкраїниRegional English Language Office, U.S. Embassy, Kyiv British Council Ukraine, Goethe-Institut Ukraine Французького інституту в Україні / Institut français d'Ukraine запрошує школи до участі в реєстрації на GoCamp 2020.

ВАЖЛИВО!
▪️ Лише до 15 грудня у шкіл є можливість заповнити форму і прикріпити до заявки мотиваційне відео.
▪️ Вже 1 лютого 2020 року ми оголосимо 500 шкіл-переможниць з усієї України!

Що надає GoCamp: 
▪️ GoCamp – це вже більше 1600 шкіл-учасниць, 1012 іноземних волонтерів з 72 країн світу та 160 000 дітей з усієї України. 
▪️ Вчителі англійської, французької та німецької мов з усіх куточків України зберуться на тренінгу GoCamp у Києві, який пройде у квітні. Це чудова можливість для нетворкінгу, обміну досвідом та навчання інноваційним методикам викладання.
▪️ Для учнів участь у проекті - це можливість практикувати іноземні мови та пізнавати світ разом з волонтерами з більш ніж 70 країн світу.
▪️ Школи отримають унікальні навчальні програми для школярів – про лідерство, креативність, підприємництво, критичне мислення та основи демократії.

Офіційне запрошення зареєструватися на програму є на Facebook сторінці Офіційна реєстрація шкіл на GoCamp 2020 відкрита! 

У разі питань і уточнень, телефонуйте  за номером +380678146417 або пишіть на наш email  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З повагою,
команда Go Camp