Навчання учнів основної школи із застосуванням сучасних методів, підходів та ресурсів

end 1

З 28 по 31 жовтня 2019 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти пройшов осінній інтенсив підвищення професійної майстерності вчителів англійської мови PROTEACH (Professional Teacher). Зареєстровані учителі, які виявили бажання прийняти участь у навчанні, мали змогу долучитися до курсу «Навчання учнів основної школи із застосуванням сучасних методів, підходів та ресурсів (класи 5–8)», модуль 2.1 «Учні та їх потреби. Навчання лексики та граматики» (16 годин), розроблений освітньою компанією Dinternal Education.

Курс є 100% практично спрямований та надав змогу обмінятися досвідом з колегами і дізнатися про нові тенденції у викладанні англійської мови як іноземної. У рамках тренінгу учасники також обговорили важливість розвитку вмінь XXI століття та їх відображення в сучасних підручниках, ознайомилися з методами викладання англійської мови, а також сучасною методичною термінологією, покращили свої вміння презентувати та відпрацьовувати навчальний матеріал, розвивати рецептивні та продуктивні вміння, розвивати екзаменаційні стратегії, розробляли власні  плани уроків та брали участь у обговореннях планів уроків колег.
Оновлений модуль був презентований Генадієм Білоусом, старшим методистом Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, викладачем англійської мови (кваліфікація CELTA, FTBE), сертифікованим екзаменатором міжнародних мовних іспитів Pearson Test of English (PTE).
На закінчення роботи всі учасники отримали сертифікати.

end 2

end 3

end 4

end 5