Заключний тренінг для учителів англійської мови – учасників проекту «Безперервна освіта учителя англійської мови»

eng 4

19-23 серпня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти пройшов заключний тренінг для учителів – учасників проекту «Безперервна освіта учителя англійської мови». Проект, який стартував у січні 2019 року , став спільною ініціативою ЗІППО та волонтерів Корпусу Миру США в Україні і передбачав проведення 5 тренінгів протягом січня-травня 2019 року та інтенсивної 5-денної сесії у серпні. Метою проекту є оновлення змісту фахового удосконалення вчителів англійської мови, усвідомлення своєї ролі як фасилітатора учіння, сприяння професійному розвитку вчителів шляхом аналізу власної професійної діяльності, самооцінки та співпраці з колегами.

У рамках проекту було розглянуто багато актуальних питань, таких як інклюзивне навчання, мотивація, планування, позакласна діяльність та інші. Особливістю проекту стало залучення до роботи волонтерів Корпусу миру США в Україні, які зараз працюють у Закарпатті. Головним натхненником проекту стала Емілі Олсон.
15 учителів англійської мови нашої області долучилися до проекту на різних його етапах. Всі отримали сертифікати, але найвагомішим досягненням проекту стало набуття умінь працювати у команді, спілкуватися та критично мислити.

eng 3

eng 5

eng 1

eng 2