Готуємося до тестування з англійської мови якісно

28 жовтня 2013 року у місті Береговому відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови міста та району. У програмі заходу – майстер-клас, який провела представник Британського видавництва «Пірсон», регіональний представник екзаменаційного центру Pearson Test of English в Україні Світлана Малетич.

Основна мета – допомогти вчителям якісно готувати учнів до ЗНО ( найважче завдання – творча письмова робота). Під час тренінгу педагоги працювали в парах, групах; використовувалися автентичні джерела, рекомендовані МОН України. Учасники застосовували різноманітні технології навчання письму, ознайомилися з новими критеріями оцінювання творчого письмового завдання.
Пані Малетич також представила педагогам автентичні підручники, за допомогою яких можна успішно підготувати учнів до іспитів з англійської мови, надала адреси інтернет–сайтів, якими можна послуговуватись для ефективної підготовки до ЗНО.
Насамкінець відбулася презентація нових автентичних навчально-методичних комплектів та додаткових посібників видавництва «Пірсон».
Кожен учасник здобув на семінарі не тільки нові знання та ідеї, а й отримав корисні подарунки – підручники, словники, карти, які можна використати у роботі. На думку присутніх, такі семінари сприяють поширенню передового педагогічного досвіду, ознайомленню з інноваційними технологіями та новими джерелами, що сприятиме покращенню якості викладання англійської мови у навчальних закладах міста та району.
Марта Фабіян, методист Берегівського районного
відділу освіти;
Світлана Бобинич,
голова міського методичного об’єднання вчителів англійської мови м. Берегова.