Новітні цифрові ресурси від Oxford University Press на уроці англійської мови

Вже стало доброю традицією проводити майстер-клас Лариси Сичивиці, методиста Oxford University Press у західному регіоні для вчителів англійської мови у рамках курсів підвищення кваліфікації. 16 жовтня у ресурсному центрі ЗІППО вчителі мали можливість ознайомитися з новими технологіями викладання англійської мови як іноземної та вдосконалили свої уміння та навички практичного володіння нею та сучасними цифровими засобами навчання – іTOOLs, CDRom, MultiRom.
Під час зустріч з учителями Лариса Миколаївна вручила цифрові програми для інтерактивної дошки або мультимедійного проектора до підручника SOLUTIONS вчителям Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради та багатопрофільного ліцею "Інтелект" із допрофесійною підготовкою з автосправи - загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №11 Ужгородської міської ради Закарпатської області, які вже декілька років працюють з НМК Oxford University Press.
Нагадаємо, що Oxford University Press - відділ Оксфордського університету – з часу заснування у 1636 році й до сьогоднішніх днів на високому рівні підтримує мету університету щодо досконалості досліджень, науки і освіти. Офіційне Представництво Oxford University Press уже 16 років здійснює освітню діяльність на території всієї України. Міністерство освіти і науки України розглянуло матеріали науково-методичної експертизи НМК видавництва щодо відповідності змісту та лексико-граматичного матеріалу чинним програмам з іноземних мов і вже втретє рекомендувало їх до використання з грифом «Схвалено для використання в навчально-виховному процесі». Всі грифи МОН України та додаткову інформацію про використання НМК Oxford University Press можна знайти на сайті www.oup.com/elt.