Вдосконалюємо англійську, вчимося бути лідерами

Програма WELL є частиною проекту щодо роботи щорічного мовного літнього табору CACTUS та сприяє співпраці шкіл, учнів та волонтерів Корпусу Миру. Цього року програма WELL стартувала у 15 містах України. 70 найкращих учнів програми, які продемонстрували добре володіння мовою, інтерес до розвитку своєї спільноти будуть запрошені до участі у роботі мовного табору, який цього року пройде у липні.
Тренінги WELL (Workshops in English Language and Leadership Seminar) вже декілька років поспіль на Закарпатті проводяться для учнів 15-18 років, які бажають поліпшувати свої знання з англійської мови. Проведення таких заходів ініціюється волонтерами Корпусу Миру США в Україні. Цього року таких тренінгів пройшло два – у м. Хусті та у м. Ужгороді.
У тренінгу взяли участь 80 школярів м. Хуста і Хустського району. Увесь день учні мали змогу практикуватися у розмовній англійській мові з американськими друзями та брати участь у цікавих конкурсах.
Учасники працювали в чотирьох командах, які повинні були підготувати представлення. Лідерами команд були волонтери, вони заохочували дітей до різних видів мовленнєвої діяльності. З метою навчання учнів злагоджено працювати в команді, проводилися різні цікаві ігри та розваги. Також волонтери провели дискусії, під час яких обговорювали важливі проблеми сучасного суспільства.
День англійської мови промайнув дуже швидко і залишив всім чимало приємних спогадів та вражень. Хтось вдосконалив свої знання з англійської мови, хтось знайшов нових друзів, а хтось задумався над можливістю поїздки до США.
Великий успіх мав тренінг WELL і у місті Ужгороді, який відбувся на базі лінгвістичної гімназії імені Т.Г.Шевченка. 34 учнів з різних шкіл міста над Ужем та міста Чопа цілий день працювали у групах над удосконаленням англійської мови та розвитком лідерських якостей.
У наш час володіння іноземними мовами є дуже престижним. Розширити кругозір учнів усіх шкіл міста Хуст, значно збагатити їхні соціокультурні компетенції з англійської мови вирішили спеціально запрошені гості зі США – волонтери Корпусу Миру, які 16 березня провели тренінг WELL.