Вебінари, тренінги, воркшопи

НУШ: очікування, досвід, виклики

 

nusha8 жовтня 2021 року розпочалися обласні вебінари для вчителів, що цікавляться питаннями впровадження концепції НУШ в іншомовну освіту. Серія вебінарів має на меті розглянути різні аспекти роботи вчителя іноземної мови Нової української школи, такі як: планування та організація уроку, особливості оцінювання (формувальне та підсумкове), наскрізні вміння учнів, як основа для формування компетентностей та інші.
Перша zoomсесія була присвячена організації освітнього процесу. Разом з колегами розглянули державні стандарти, освітні програми та модельні навчальні програми. Кожна підгрупа мала змогу апробувати елементи технік навчання з учителями пілотних шкіл, а також ознайомитися із симулятором створення навчальних модельних програм.

Французький інститут в Україні відновлює сесії вебінарів для вчителів французької мови Café des profs

profsChères professeures et professeurs de rançais d’Ukraine et d’ailleurs, le Café des profs prépare sa rentrée 2021.
Pour préparer cette nouvelle saison du Café des profs et continuer de partager 1001 astuces pour vos classes, merci de prendre 5 minutes pour compléter le formulaire avant le 13 octobre 2021 !
(si le lien ne fonctionne pas, sélectionnez le lien, puis copiez-le et collez-le dans votre moteur de recherches sur Internet)
Nous vous tiendrons informé.e.s de la date du prochain Café des profs !
à très bientôt!
 

PRO FLE+ стартували

fle1 жовтня відбулася онлайн зустріч представників Міністерства освіти і науки України, посольства Франції в Україні, Французького інституту та тьюторів міжнародної програми фахового удосконалення вчителів французької мови PROFLE+.

Організація навчання вчителів іноземної мови (англійської, німецької, французької) за програмою НУШ (5-6 класи)

Британська Рада в Україні, Посольство Франції в Україні та Гете-Iнститут спільно з Міністерством освіти і науки України та закладами післядипломної педагогічної освіти з вересня 2021 року проводять навчання вчителів іноземної мови 5–6 класів у рамках реформи “Нова українська школа”.
Імплементація програми підготовки вчителів іноземної мови здійснюється на платформах: англійська мова - OTC, німецька мова – платформа moodle Гете-Iнституту, французька мова – PRO FLE+

New Ukrainian School. English language. Massive training. Just the beginning…

ntБританська Рада в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України та закладами післядипломної педагогічної освіти з вересня 2021 року проводить навчання вчителів англійської мови 5–6 класів у межах реформи „Нова українська школа”.
13 вересня 2021 року відповідно до наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації №377 від 8 вересня 2021 року в дистанційному режимі розпочалося масове навчання вчителів англійської мови, які викладатимуть предмет у 2022/2023 навчальному році в 5 – 6 класах.

Продовжено реєстрацію для вчителів англійської мови Закарпаття щодо впровадження Концепції НУШ у 5-9 класах на платформі Британської Ради!

inozemna-mova-2Оголошено додаткову реєстрацію на курси вчителів англійської мови, які викладатимуть предмет у 2022/2023 навчальному році за концепцією НУШ. Курси проводитимуться у листопаді-грудні 2021 р. та лютому-березні 2022 р. на платформі Британської Ради. Просимо реєструватися тих, хто не здійснив реєстрацію влітку. Повторно реєструватися не потрібно. Реєстрацію буде завершено 24 вересня о 17.00.

Зареєстрацію завершено!

Іноземна мова за Концепцією НУШ

innus21 вересня відбувся обласний вебінар для вчителів іноземних мов (англійської та французької) щодо організації навчання фахівців, які викладатимуть предмет у 2022/2023 н.р. за Концепцією НУШ.
У ході зустрічі обговорено питання реєстрації на дистанційних платформах за мовами викладання  (англійська мова -  British Council, французька мова – PROFLE+), терміни, етапи підготовки та сертифікації. До заходу долучилося 135 педагогів.
Цікавим був досвід вчителів англійської мови, що вже розпочали навчання серед перших 100 педагогів області.
 

Відбудеться обласний вебінар для вчителів іноземних мов щодо впровадження Концепції НУШ у 5-6 класах у 2021/2022 н.р.

4dda0e488c3320ce70300e2ac5ad2b0fЗакарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що 21 вересня 2021 року о 14.30 год відбудеться обласний вебінар обласний вебінар для вчителів іноземних мов щодо впровадження Концепції НУШ у 5-6 класах у 2021/2022 н.р. Спікери: Мар’яна Тріфан, Олеся Рацюк, методисти з іноземних мов ЗІППО. Питання для обговорення: організація навчання вчителів іноземних мов, реєстрація на дистанційних платформах за мовами викладання, терміни та етапи підготовки, сертифікація. Вебінар буде проведено з використанням платформи ZOOM. Код доступу та ідентифікатор буде надіслано на електронні адреси за годину до початку заходу.

Реєстрацію завершено!

Про акценти НУШ

inoz13 вересня проведено вебінар для вчителів іноземних мов області з питань викладання предмета у 2021/2022 навчальному році. До віртуальної зустрічі приєдналося 285 педагогів, а також методичні об’єднання вчителів різних закладів загальної середньої освіти. Такий інтерес до заходу демонструє зацікавленість фахівців та вболівання за іншомовну освіту.
У ході зустрічі обговорено важливі питання і розставлено акценти у таких стратегічних документах, як методичні рекомендації для початкової та базової школи, а також для 4 пілотних шкіл, що працюють за стандартами НУШ.

A Student-centred Approach. New Ukrainian School

IMG-ccb5bba41c82aa6f365bc2fb5f3f21d6-V30 серпня 2021 року понад 280 учасників – вчителів іноземної мови Закарпатської області – долучилося до вебінару, присвяченому початку навчального року та новим тенденціям у вивченні/викладанні іноземної мови. Запрошеними гостями онлайн події стали колеги з навчально-методичного центру Dinternal Education (м. Київ, м. Львів).
Під час вебінару порушувалися питання системного підходу до планування збалансованих, мотивуючих уроків іноземної мови; максимального залучення учнів, забезпечення високого рівня продуктивних навичок на кожному уроці та аналізувалися різні етапи уроку, які б сприяли усвідомленому засвоєнню матеріалу учнями. Захід пройшов в інтерактивному режимі та викликав інтерес у всіх учасників.