Майстер-класи, тренінги, проекти

Відбулося обговорення проєкту Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти

virt 1З метою реалізації Державного стандарту базової середньої освіти МОН розробило проєкт Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти, який зараз проходить стадію громадського обговорення.
Учителі іноземної мови Закарпаття, як і вся педагогічна спільнота України, також долучилося до обговорення і 20 січня 2021 року у режимі відео конференції активно дискутувала з приводу вивчення іноземних мов у 5-9 класах НУШ.

Uzhhorod Access Graduation Ceremony English Access Microscholarship Program

2-112 січня 2021 року завершено реалізацію „Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні” (ACCESS) у місті Ужгороді. Дворічна захоплююча подорож з вивчення англійської мови та американської культури добігла свого кінця. Заключна онлайн церемонія зібрала всіх учасників проєкту: учнів, батьків, вчителів, організаторів та координаторів Програми. Серед гостей заходу були регіональний аташе з питань викладання англійської мови Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні Тімоті Коллінз та його помічник Лілія Шило, заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Брайан Фурман, директор неурядової міжнародної організації „Project Harmony” Андрій Гайдамашко та його асистент Олександра Безручко, які безпосередньо координували Програму.

Розмовний клуб з німецької мови

Шановні колеги, щосереди о 20.00 буде проходити розмовний клуб з Даніеллою, мовним асистентом від Гете-Інституту, для вчителів німецької мови.
Julia Taips lädt Sie zu einem geplanten Zoom-Meeting ein.
 
Thema: Lehrerinnen-Club
Uhrzeit: Dies ist ein regelmäßig stattfindendes Meeting Jederzeit treffen
 
Zoom-Meeting beitreten
https://us02web.zoom.us/j/87518902418?pwd=elV3VElwU2FZVGVCWmdJTm84VlF0dz09
 
Meeting-ID: 875 1890 2418
Kenncode: 471144

Осінній франкомовний марафон. До Міжнародного дня учителя французької мови (26 листопада)

franchЦьогоріч в умовах пандемії covid-19 заходи з нагоди Міжнародного дня учителя французької мови Lejourduprofdefrançais (JIPF) відбуваються дистанційно, і такий формат дав багато можливостей усім бажаючим долучитися до промоакцій, зустрітися онлайн та поспілкуватися з відомими особистостями у галузі методики викладання французької мови вітчизняного та міжнародного рівня. Так, упродовж осені щомісяця педагоги області мали змогу брати участь у вебінарах з авторами підручників з французької мови Надією Чумак, Іриною Ураєвою та Юрієм Клименко.

Відбудеться онлайн захід «THE POWER OF VIDEO IN THE CLASSROOM: IT’S MORE THAN A MOTION PICTURE!"

dinternal-logoІз метою покращення якості іншомовної освіти у закладах загальної середньої освіти міста Ужгорода та Закарпатської області,  підвищення фахового рівня вчителів англійської мови Представництво британського видавництва Пірсон в Україні та Міжнародний освітній центр "Dinternal Education Lviv"пропонують проведення та будуть вдячні за сприяння в організації онлайн заходу «THE POWER OF VIDEO IN THE CLASSROOM: IT’S MORE THAN A MOTION PICTURE!"
Під час заходу учасники дізнаються про дієві підходи до планування уроку з розвитку навичок слухання та його оптимальної адаптації до умов змішаного навчання. Мова йтиме про використання матеріалів ВВС на уроці англійської, послідовність та варіанти відпрацювання мовного матеріалу, що гарантують результат.

Вебінар для учителів французької мови Café desprofs

news big new vebinar1 05de64a02b40b9Повідомляємо, що щочетверга о 18.00 з ініціативи посольства Франції та Французького інститутув Україні проводиться вебінар для учителів французької мови Café desprofs

Реєструватися ТУТ

Матеріали кожного семінару можна переглянути на платформі учителів французької мови України IFProfsUkraine https://ifprofs.org/ua/groupe/Cafe-des-profs-de-francais-d-Ukraine/5f7f2d3b2f7e9

 

Відбудеться онлайн захід «Start small. Think Big. ZNO prep at lower levels»

dinternal-logo3 метою покращення якості іншомовної освіти у закладах загальної середньої освіти міста Ужгород й Закарпатської області та підвищення фахового рівня вчителів англійської мови Представництво британського видавництва Пірсон в Україні у партнерстві з Міжнародним освітнім центром ТОВ Дінтернал Ед’юкейшн пропонують проведення та будуть вдячні за сприяння в організації онлайн заходу «Start small. Think Big. ZNO prep at lower levels», що планується у співпраці з методистом Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (ЗІППО) Тріфан Мар’яною Степанівною.

Про проєкт Британської ради та МОН України „Нова українська школа для 5-9 класів. Англійська мова”

inozemna-mova-1Відповідно до спільного проєкту МОН України та Британської ради в Україні „Професійний розвиток вчителя іноземної мови” розпочинається підготовка вчителів англійської мови до курсу підвищення кваліфікації „Навчання англійської мови у новому контексті: базова середня освіта”. Курс відбудеться онлайн з жовтня 2020 року по березень 2021 року. РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО!

Лайф-хаки для учителів французької мови (feedback)

fr 2Цікавими та пізнавальними були курси підвищення кваліфікації учителів французької мови, що проходили в режимі онлайн з 29 вересня по 2 жовтня 2020 рокуна платформі Zoom Закарпатського інстиутут післядипломної педагогічної освіти. Особливий інтерес у слухачів та колег із Дніпра і Києва, що зголосилися до участі у вебінарі зі спікером Наталією Миколаєвич-Джуман, тютором міжнародної освітньої платформи PROFLE +, викладачем французької мови Львівського національного університету ім. Івана Франка, викликав ворк-шоп з використання цифрових освітніх платформ для викладання предмета у дистанційному класі.

Онлайн-семінари "LANGUAGE MAGICIAN"

webinar-23917988-ss-1920-800x450Для всіх бажаючих вчителів німецької мови буде проведо онлайн-семінар "TheLanguageMagician". Пригоди, магія, задоволення, гра, вивчення німецької мови та тестування – чи можна це все поєднати? Так, якщо мова йде про комп’ютерну гру „LANGUAGE MAGICIAN“, головна мета якої полягає у визначенні навчальних досягнень учнів через гру. У ході онлайн-семінару його учасники розглянуть методико-дидактичний потенціал гри та ознайомляться з можливостями її використання на практичних заняттях.
Дата та час онлайн-зустрічі: 30 вересня 15:00-16:30(просимо підключатися за 5-10 хвилин до початку).
Референтка заходу: Світлана Сотникова.
Після заходу передбачено виготовлення підтвердження участі у 2 ак.год.
Реєстрація відбувається на сторінці заходу https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/for/gia/web.html