Відкрита трибуна „Актуальні питання вивчення та популяризації української мови в умовах сучасних викликів”

IMG 3314

У Міжнародний день рідної мови на кафедрі суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти стартувала відкрита трибуна „Актуальні питання вивчення та популяризації української мови в умовах сучасних викликів”, яка триватиме до 6 листопада 2018 року.

Під час роботи відкритої трибуни для обговорення виносяться питання:
-  реалізація державної мовної політики у сфері освіти;
-  мова – інструмент міжкультурної комунікації;
-  професійна мова сучасного педагога;
-  формування ключових компетентностей для успішної життєтворчості і життєдіяльності людини;
-  мова молодіжного середовища;
-  навчання рідній мові дітей з особливими освітніми потребами.
У перший день роботи відкритої трибуни, 21 лютого 2018 року, виступили науково-педагогічні працівники кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти Закарпатського інституту ППО, педагогічні працівники інституту та закладів освіти Закарпатської області.
Запрошуємо до участі в роботі відкритої трибуни науково-педагогічних, педагогічних працівників ЗІППО та інших закладів освіти, молодіжні організації, об’єднання, творчі спілки, культурно-освітні товариства, усіх зацікавлених.
Матеріали учасників можуть бути надіслані у формі відеоролика, есе, поезії, творчої роботи, реферату, плану-конспекту уроку, сценарію проведення свята за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .