Пісні, які об’єднали педагогів

У Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти вже стало доброю традицією проводити концерти для освітян «Сріберної Землі». У переддень професійного свята – Дня працівника освіти – з ініціативи кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО (завідувач кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти доцент Баяновська М.Р.) відбувся благодійний концерт «З нами Час, з нами честь, з нами Бог…» на підтримку армії, що веде бойові дії у зоні АТО.

Концерт за участю вчителів музичного мистецтва, що проходять курси підвищення кваліфікації в ЗІППО, підготували доц. Баяновська М.Р., член Національної Ліги українських композиторів та Жабляк М.Д., старший викладач кафедри суспільно-гуманітарної та етико-естетичної освіти ЗІППО, яка і диригувала хором учителів.
Під час концерту прозвучали акапельно «Отче наш» Н.А.Римського-Корсакова, «Боже, великий єдиний» слова О.Кониського, муз. М.Лисенка.
Твори «Молитва дитяти» на слова Ю.Драгун та музику М.Баяновської, «Молитва за Україну» на слова і музику Н.Багмут; «Зірка Україна» на слова С.Галябарди та музику О.Марцинківського; «Бажаємо щастя» Р.Семенюк виконувалися під музичний супровід.
Пишаємося, що аранжування згаданих вище творів зробив Шманьо М.М., учитель музичного мистецтва, музичний керівник Боронявського ДНЗ, регент дитячого хору греко-католицького собору Святого Вознесіння м. Хуста, який акомпанував хорові.
Жабляк М.Д. у вступному слові до зібрання наголосила на тому, що частина творів з концертного репертуару вже вивчаються у загальноосвітніх школах як програмові, а друга їх частина – рекомендуються до вивчення в ЗНЗ області.
Благодійні кошти, піснеспіви – це те найменше, що від щирого серця подарували педагоги Закарпаття воїнам-захисникам України.
У навчальних аудиторіях лунало «Слава Україні!» - «Героям слава!», «Нація - понад усе» і співалося їм «Многая і благая літа».